Криминалци и криминални групи во МК

Член од
12 август 2020
Мислења
60
Поени од реакции
66
Дали некој знае што се случува со браќата Варга од Ѓ.П ?
Што работат?
 
Член од
12 јануари 2020
Мислења
367
Поени од реакции
317
А, кој од браќата тогаш го истепа Зафир ?
Pisuvano e vo temava Cvetko i Kristijan brakja od K. Voda, Varga, Denis i nekoi vikaat deka bil i uste eden od Singelic. Mnogu luge na eden. Jas bi rekol voopsto ne bilo mashki zosto toa pokazuva kolku se plasele eden na eden ili eventualno sacekusa eden da mu naprai
 
Член од
12 август 2020
Мислења
60
Поени од реакции
66
Pisuvano e vo temava Cvetko i Kristijan brakja od K. Voda, Varga, Denis i nekoi vikaat deka bil i uste eden od Singelic. Mnogu luge na eden. Jas bi rekol voopsto ne bilo mashki zosto toa pokazuva kolku se plasele eden na eden ili eventualno sacekusa eden da mu naprai
Фала на одговор :)
 
Член од
2 мај 2018
Мислења
21
Поени од реакции
24
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
51
Поени од реакции
106
Не е само за тие, за секој еден кој што има пари во државава.Знам 10 случаеви каде
Банана држава сме.Има луге што на пешачки газеле луге па ден затвор немаат одлежано.Еден мој познаник,пијан усмрти 2 девојки и една ја остави инвалид.Незнам што како но 1 час не беше во затвор.Во оваа банана држава само да си партииски потрчко и ке успееш во животот,затебе тогаш закони нема да важат
 
На врв Bottom