Криминалци и криминални групи во МК

D

Deleted member 128786

Гостин
не би се изненадил ако шибицарот прави фиктивни кражби за да можи робата да ја пласира дирекно на црниот пазар. Во друг случај мора некои норми да исполни за колку масло од колкава парцела можи да се вади
Abe i josifovo e malo, a i ne e nekoe zafrleno selo, glavniot pat za valandovo proagja niz nego, sve se znae, ne e edna shibica 2 tona kamion
Автоматски споено мислење:

Аман бе уште ли ќе глумите дека сте Македонци, као да нафта пиеме ние.
И да пцуете не знаете.
Toa idi na baba mi pokojna sto goneshe balisti 44ta nakaj kachanik da i kazuvas koga gledala kako i pechele soborci na razen. I idi na dedo mi pokoen kazi mu sto 42ra bugarite deset dena so gumena palka prevrten go tepale po tabani i mu krshele stolici od glaa.
Za popameten te mislev, gledam imas mnogu postovi, ama dzabe istata rasipana plocha ja verglash.
 
Последно уредено од модератор:
D

Deleted member 128786

Гостин
Crnorizec kazi sto znaes za ovoj, ti gi znaes bellanovce podobro, posto na ovie kolegive od forumov izgleda im fali da se prepucavaat so shponi, gi pali da se pravat pogolemi kuchinja od samite niv eve drrkajte na niv stom se palite
Автоматски споено мислење:

Sega mastrubirajte na ovoj iskriveniov, i ko ke svrsite vo tie 3 sekundi svest, razmislete zosto Useni ja dupi cela opstina ohrid, zosto Bujar e najmakedonecot sto ne brani od bugarite, zosto celo mvr e pod vlast na uck. Stom vie u paranoja vo sekogo gledate shi ptar, veke ste si go izbrisale NASHIOT MAKEDONSKI Identitet
 
Последно уредено од модератор:
Член од
10 септември 2016
Мислења
9.333
Поени од реакции
19.025
Abe i josifovo e malo, a i ne e nekoe zafrleno selo, glavniot pat za valandovo proagja niz nego, sve se znae, ne e edna shibica 2 tona kamion
Автоматски споено мислење:


Toa idi na baba mi pokojna sto goneshe balisti 44ta nakaj kachanik da i kazuvas koga gledala kako i pechele soborci na razen. I idi na dedo mi pokoen kazi mu sto 42ra bugarite deset dena so gumena palka prevrten go tepale po tabani i mu krshele stolici od glaa.
Za popameten te mislev, gledam imas mnogu postovi, ama dzabe istata rasipana plocha ja verglash.
Crnorizec kazi sto znaes za ovoj, ti gi znaes bellanovce podobro, posto na ovie kolegive od forumov izgleda im fali da se prepucavaat so shponi, gi pali da se pravat pogolemi kuchinja od samite niv eve drrkajte na niv stom se palite
Автоматски споено мислење:

Sega mastrubirajte na ovoj iskriveniov, i ko ke svrsite vo tie 3 sekundi svest, razmislete zosto Useni ja dupi cela opstina ohrid, zosto Bujar e najmakedonecot sto ne brani od bugarite, zosto celo mvr e pod vlast na uck. Stom vie u paranoja vo sekogo gledate shi ptar, veke ste si go izbrisale NASHIOT MAKEDONSKI Identitet
Ти се дига ли сечениот кур вака коа пишуеш, као демек ете "ние" сме послаби од "нив".

Барем кирилица пишувај да го ебам, така нема да ве сеќаваме ама школо треба за тоа.
 
D

Deleted member 128786

Гостин
Se smeete ama pak go gledate klipot. Bashka tebe da ti kazam ilko vaka posto si poistaknat clen, nitu mislev da se podsmevam na tvojot post, nitu da se pravam nesto sto ne sum. Ednostavno mi dojde od srce da se priklucam na tvoeto pcuenje i da gi izvregjam i bugarite zaedno so ljungite, vo ovie sramni i teshki vreminja za Makedonija. Inace taa baba mi sto gi loveshe Albancite i bese vo grupata sto go gonese dzemo se vikase Marija. Ti poshto si krsten Ilija, treba da znaes civo ime e Marija.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
9.333
Поени од реакции
19.025
Se smeete ama pak go gledate klipot. Bashka tebe da ti kazam ilko vaka posto si poistaknat clen, nitu mislev da se podsmevam na tvojot post, nitu da se pravam nesto sto ne sum. Ednostavno mi dojde od srce da se priklucam na tvoeto pcuenje i da gi izvregjam i bugarite zaedno so ljungite, vo ovie sramni i teshki vreminja za Makedonija. Inace taa baba mi sto gi loveshe Albancite i bese vo grupata sto go gonese dzemo se vikase Marija.
Ок де ае така нека биде, мојот збор на твојот е. Да доам у чаршија на ќебапи само ама знам дека ќе ме утепате ок ќотек :D
 
D

Deleted member 128786

Гостин
Kaj se najde povreden sto jas se nadovrzav na tvojot post i dovregjav i tatarite, sto ti predizvikav tolkava albanofobija.
Ako doagjas navaka kaj mene ela na gravce tavce i svinski rebra. Jas u charshija ne odam so godini, odkoga na tatko mi shi ptarite 20ljungi u chopor mu go probija bubregot, pa posle dvajcata glavni im jadea kratesh.
 
Член од
6 април 2014
Мислења
5.057
Поени од реакции
6.382
Sto se slucuva vo aracinovo citam po fb nesto akcii l, pak ke ima nekoe zamackuvane na oci?
 
Член од
2 декември 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ko to puca na Adema Kurtovica? Ko je taj E.Z?
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.301
Поени од реакции
5.886
D

Deleted member 128786

Гостин
ХРОНИКА 07. Декември 2020. / 23:09
ЕКСКЛУЗИВНО: Во Арачиново се бара украдената марихуана од Валандово

 
Последно уредено од модератор:

Kajgana Shop

На врв Bottom