Криминалци и криминални групи во МК

Член од
12 март 2009
Мислења
20.068
Поени од реакции
16.183
ВИДЕО: 25-годишниот Филип Секуловски - Кобра е убиецот на фудбалерот Мартин Јанушев
17.11.2017 18:38
Прочитано : 8,993

по 2 години, тој сам се предаде..

Убиецот на Мартин се предал сам, се криел и во Србија

пази сега, сите молчат како мутави а нарачано убиство, дури имаше уште тогаш индиции дека нарачател е Р.Ш., криминалец со дебело досје , наводно и близок со партијата на власт, а кој исто така е во бегство... сега ликвидаторот се предаде ама и по месец дена абер нема за истрага и откривање и фаќање на нарачателот..
сите молчат, дали се чека новиот технички министер, по службена должност да ја активира истрагата или и ова ќе се заташка како дузина други ??
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.301
Поени од реакции
5.886
ВИДЕО: 25-годишниот Филип Секуловски - Кобра е убиецот на фудбалерот Мартин Јанушев
17.11.2017 18:38
Прочитано : 8,993

по 2 години, тој сам се предаде..

Убиецот на Мартин се предал сам, се криел и во Србија

пази сега, сите молчат како мутави а нарачано убиство, дури имаше уште тогаш индиции дека нарачател е Р.Ш., криминалец со дебело досје , наводно и близок со партијата на власт, а кој исто така е во бегство... сега ликвидаторот се предаде ама и по месец дена абер нема за истрага и откривање и фаќање на нарачателот..
сите молчат, дали се чека новиот технички министер, по службена должност да ја активира истрагата или и ова ќе се заташка како дузина други ??
За брзо ќе има избори, нека не ве чуди нов бран амнестирања..
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
3.088
Поени од реакции
4.461
Пукано врз Фантом.

 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.847
Пукано врз Фантом.

Кој би пукал?
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
9.333
Поени од реакции
19.025
Кој би пукал?
Тетката од библиотека,не ја вратил книгата на време :icon_mrgr:

Овие пишуваат било поврзано со пукањето во Палас,ама кој ќе знае.
Престројување пред избори може да е?
 
D

Deleted member 128786

Гостин
Ako e Mijalko togash se kletvite i molbi na fantom radi kitcnens
[/QUOT[/automerge][/QUOTE]
Taka
Кој би пукал?
Fantom go tepaa Oki, Shevalj, Afrim, znaci dukanzik grcec banda vo four kitcens ili kako se vikase veke. Tamu bil i sinot na Mijalkov koga go tepale se drzel po strana. Posle koga bese pukanjeto vo Palas, dzandarite koi dosle na proverka radi galama, otkako bile izbrkani i vregjani, samite dzandari dale dojava do strukturi bliski na Mijalkov i na Boris Mutkov Fantom, deka site od dukanzik se na kup vo Palas. Deka pukale lugje bliski na Fantom se gledase i po nestrucnosta i nacinot vikajki policija policija i promasuvajki rafalno. I sega konecno odkako ne gi ispoapsija vo raciite ovie od dukanzik grcec, mu vrakaat na Fantom. Fala Bogu sto e ziv
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено од модератор:
Член од
2 декември 2019
Мислења
113
Поени од реакции
142
Абе како па нели беа платеници на тоте се отепафме от читање а баш ви велев дека е фантом замешан
Тоте и Фантом се многу блиски,може да е нарачано и од двајцата.Заеднички непријател имаат.
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.301
Поени од реакции
5.886
Република, објавија и слики од случајот...

Застрелан Борис Мутков Фантом, ранет пренесен е во болница
ЦРНА ХРОНИКА24.12.2019 / 8:15


izreshetana-kola-fantom-pukanje-bardovci-policija-3-960x720.jpg
 
Член од
14 април 2012
Мислења
32.321
Поени од реакции
65.306
Све аматери и правени со мочка. Ликвидација се прави кога се излегува од возило, кога е најранлив тој што треба да го ликвидираат. Убија 500 криминалци на ваков начин од 1990 до 1995 низ Белград.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
9.333
Поени од реакции
19.025
Све аматери и правени со мочка. Ликвидација се прави кога се излегува од возило, кога е најранлив тој што треба да го ликвидираат. Убија 500 криминалци на ваков начин од 1990 до 1995 низ Белград.
Па друже не сме ние ваљда попаметни од нив па да ги учиме како се извршува ликвидација.
Најверојатно не ни требало да биде убиен.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.765
Поени од реакции
22.751
Све аматери и правени со мочка. Ликвидација се прави кога се излегува од возило, кога е најранлив тој што треба да го ликвидираат. Убија 500 криминалци на ваков начин од 1990 до 1995 низ Белград.
Pa dobro, mozebi namerno e pukano da ne go ubijat, tuku da go opomenat.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
10.325
Поени од реакции
11.164
Pa dobro, mozebi namerno e pukano da ne go ubijat, tuku da go opomenat.
ко што прочитав ранет е а во движење плус рафал не е баш нешто над кое имаш контрола што значи далеку е од заплашување


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
40
Поени од реакции
44
ко што прочитав ранет е а во движење плус рафал не е баш нешто над кое имаш контрола што значи далеку е од заплашување


Sent from my iPhone using Tapatalk
Rafal i poveketo kursumi zavrsile direktno kon vozackata vrata. Kako da e slicna slucka kako na pokojniot Naim.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom