Кој ќе биде шампион во македонската лига 2009/2010?

Кој ќе биде шампион во домашното првенство оваа година?


  • Вкупно гласачи
    112
  • Гласањето е завршено на .

mr.cornelius1

И ОНДАК ТО..
Член од
1 ноември 2009
Мислења
773
Поени од реакции
14
Sedi be ne se forsirajte i vie :))) Posle utakmicta Feni-Osiguranje, sakam Osiguranje da osvoi, Feni gi zamrazev nekako radi toj Life CIGANOT i plus so sudiite sto im pomognaa

Шо бе да не се форсираме,во мак кошарката се се менува за еден миг.Ако донесеме засилувања зошто да не идеме на титулата.



А што направи Лајф,им ја зема топката и закуца.Тоа не е ферски???
Па тогаш зошто ВО правеше лични на 30 сек до крај кога веќе се знаеше победникот
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Шо бе да не се форсираме,во мак кошарката се се менува за еден миг.Ако донесеме засилувања зошто да не идеме на титулата.



А што направи Лајф,им ја зема топката и закуца.Тоа не е ферски???
Па тогаш зошто ВО правеше лични на 30 сек до крај кога веќе се знаеше победникот
За Лајф е друга прикаската.Човекот се чуствува отфрлен и сакаше да ги придобие симпатиите на публиката а беше видно мотивиран...
Прочитав дека судиите биле накај Фени настроени.Една инфо е доволна.За Фени беа свирнати 8 грешки во чекори...Ако биле накај нас немаше да свирнат повеќе од 2


Иначе за анкетата.Не сме видовити да знаеме кој ќе биде.Важно Фени годинава има мавнато пола милион евра и ако не земат титула срамота е
 
Член од
18 февруари 2009
Мислења
480
Поени од реакции
38
sampion na parketot neznam koj ke bidi
dodeka na tribina Family aerodrom uste odamna ja osvoija titulata :toe:
respekt za F.A :salut:
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.476
Поени од реакции
37.999
За Лајф е друга прикаската.Човекот се чуствува отфрлен и сакаше да ги придобие симпатиите на публиката а беше видно мотивиран...
Прочитав дека судиите биле накај Фени настроени.Една инфо е доволна.За Фени беа свирнати 8 грешки во чекори...Ако биле накај нас немаше да свирнат повеќе од 2


Иначе за анкетата.Не сме видовити да знаеме кој ќе биде.Важно Фени годинава има мавнато пола милион евра и ако не земат титула срамота е
Pa zatoa e i anketa...Nikoj ne ti bara da bides vidovit.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom