Кој фудбалер би сакале да дојде во вашиот омилен тим?

Stoichkov

Царево Село/Делчево
Член од
9 февруари 2010
Мислења
189
Поени од реакции
55
Игор Митрески е веке во ЦСКА ,доста е добар :smir:
Абе има един македонец Сашко Пандев ,да не е брат на Горан Пандев ? И добар ли е ?
 

SIRKO

Believe in Manchester United FC
Член од
8 јануари 2008
Мислења
287
Поени од реакции
18
Јас сакам да дојдат два фудбалери во Манчестер Јунајтед а тоа е дуото на Валенсија Давид Виља и Давид Силва заедно со Вејн Руни ќе газат во нападо :helou:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.035
Поени од реакции
1.566
Еден шпиц само , Агуеро/Џеко
И одбрана Таиво ! Доста се 2 играчи вакви :smir:
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
1.226
Поени од реакции
554
Јас сум скромен и ќе речам Давид Јанчик (ЦСКА, на позајмица во Локерен), Георги Меребашвили (Динамо Тбилиси) и Александар Коларов :)wink:).

Ама требаше ова пред нова година. :vozbud:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
219
I jas navivam za borusija minhenglatbah i sakam da dojde jeko da igra za niv :tv:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.487
Поени од реакции
15.500
Гуркуф,Хамшик,Де роси,Ди мариа,Красич,ЛАС диара,(еден или двајца да дојдат во Интер од овие давам по едно) :zlo:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.298
Поени од реакции
19.655
Кристијано Ронало и Гути.:drk:
 
На врв Bottom