Stoichkov
Член од:
9 февруари 2010
Мислења:
189
Допаѓања:
55
Поени од трофеи:
90

Ги следи 2

Пол:
Машко

Сподели преку:

Stoichkov

Царево Село/Делчево, Машко

Кур за Каравангелис и Мелас, цигани андартски 22 јануари 2018