Кој сака да биде срам на телевизија/милионер/сеедно?

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
паралелно глеав хрваЦки и нашиов. прво што забележав музиката у позадина, кај хрвативе е мирно, опуштено, а кај нас пренапнато. еве една друга разлика: перо седна да одговара во исто време со еден дечко на хрт и додека наш перо бараше џокер за кој риба е на 2 денарка типов беше на 32 000. прашањата можеби се потешки зашо не им се дава пари и сл. ама не се тешки за да неможел да одговориш барем 7-8-9 без џокер. ја гледав денес 4 особи и како да кажу...да глупи беа, се газеФ од смејање освои 0 денари ејјјјјјјј, дебелион не знаеше од кај се U2 и шо е космополитен, а старион...али добро освои 14 плати.
абе луѓе: ова не е квиС за да освоиш некој денар (барем у светот е така) него квиз за паметни луѓе кои со своите знаења се трудат да освојат миљон
абе луѓе од миЉонер: не гледајте по секоја цена да земете пари и секој кој ќе се јави да го турате на столче, спроведете асални тестови.
(една тетка на хрватски 2 пати не поминувала тестирања, а освои 64 чинам)
и да, кога веќе тргнав со споредување, на хрт даваат само една реклама !
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Да и мене не ми се допадна стариот дизајн ми беше подобар.Тоа ти е кога ќе вмеша прсти екипата на А1.
А да како го заборавив тоа што стариот со цел памет бараше џкер за тоа која риба е на 2 денари:tapp:
 
Член од
16 декември 2007
Мислења
14
Поени од реакции
0
smea

Горан ај соземи се жити се...а и поише кошта патот :icon_lol:

Немам зборови бе,убаво си свртев јас да си гледам филмче се додека не се појави Пико и да ме праша (заебе) дали гледам милионер...е тогаш втора нервоза ме фати,е*еш му матер...се додека одат пациенти и со мисла колку толку нека има за струја месецов,ќе се смееме вака...
Abe dosega vo Makedonijava nemalo po humoristicna emisija.Abe Trendo da ne noci perika
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Срамови живи

Туку ај тие шо не знаат туку ако сакате уште повеќе да се избрукате/Изрезилите одете пријавете се во емисијана на Боки 13 да ве праша каков ви е сексуалниот живот или во емисијана на Лила филиповска (ај да те видам)

Јас немам нишо против педерите али потпишав во петицијата за исфрлување на бојан од пред камерите и воопшто од државава :lud:

Подегенски емисии не можеа да исмислат жими се... :uvo: :devil2:
 
Член од
16 декември 2007
Мислења
14
Поени од реакции
0
Срамови живи

Туку ај тие шо не знаат туку ако сакате уште повеќе да се избрукате/Изрезилите одете пријавете се во емисијана на Боки 13 да ве праша каков ви е сексуалниот живот или во емисијана на Лила филиповска (ај да те видам)

Јас немам нишо против педерите али потпишав во петицијата за исфрлување на бојан од пред камерите и воопшто од државава :lud:

Подегенски емисии не можеа да исмислат жими се... :uvo: :devil2:
Vo pravosi.site voditeli pederi a voditelkite (Lila)kurvici
 
Член од
14 март 2006
Мислења
13
Поени од реакции
1
hehe... debeloto, ja znae severina:drk: ama pojma nema dali ucestvuva na evrovizija... sto bese ustvari evrovizija, abe a toj drugar mu sto bese vo publka, precednik na medicinari, zar ne go znae sto duduk e drugar mu, pak se nafatil na milioner da odi so nego.. ili tuka nekade se, zaedno slusat U2,hehe
abe ima nekoj od evropski uni tuka... sto pravite tamu be, imate knigi neso... bas cekam vo slednite emisii nekoj od FON da se "pokaze"... pa orhan pamuk da ne se znae..cccc
sramota:nenene:
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Катастрофа. Срам за Македонија се бе овие бе. Леле, не ми се верва дека воопшто ги пуштиле да учествуваат. Па она младата па..Оф мајко.
Зини земјо голтни ме и при тоа не оставај никаков траг од мене-е работата.
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Абе за натпреварувачите си кажав шо имам да кажам.
Е сега некој почна да збори за дизајнот. Дизајнот е лоша копија на германскиот Милионер. Иначе уше една ствар шо многу ми сметаше беше звукот. Премногу гласно шо едвај се слушаше шо зборат дудуциве на подгреаните столчиња.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Абе за натпреварувачите си кажав шо имам да кажам.
Е сега некој почна да збори за дизајнот. Дизајнот е лоша копија на германскиот Милионер. Иначе уше една ствар шо многу ми сметаше беше звукот. Премногу гласно шо едвај се слушаше шо зборат дудуциве на подгреаните столчиња.
Така беше со звукот зш коа почна а немаше карактеристичен тон во позадина од МИлионер се слушаа коли кај шо поминуваат надвор.Па после го акнаа до крај и тоа.

А инаку ми е свиѓаше студиото добро беше нишо не му фалеше.
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Абе...мене мајка ми ме пријави.
И шо...толку срање ли е?
Па не беше до толку минатата сезона,шознам,мене баш ми беше интересно.
Него,не го гледав сега,па затоа не знам како е.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Оној првиот за малце дури и даде впечаток дека знае нешто ама после се покажа тотален промашај. Вторана гуска што излезе научила низ образовните институции да се вади со курвинска насмевка и одговорот лилааа па не сум слушнала а таа сестраи си мислела ај на факултет е мора да е паметна. Да ти е*ам тоа глупавото девојче што знае само да се дотеруваи да се фали дека студира на европски универзитет(јаки муда) пенис се тресе у ладна вода. Првите двајца ептен ме загрижија демек економисти а бе немаа т Е од тој збор ама ај.

Али со буцкото веќе не знаев кај сум и на што сум. Дали да се смеам дали да плачам, дали да идам да го барам и да му го извадам салото со едно здраво мушко млатење.
Ај цела фамилија доктори па и ја ќе бидам, уствари ја ќе бидам доктор за да ме сматраат за попаметен зашо доктор коа ќе каже некој тоа звучи паметно иако ја знам дека космополит е мојот комшија.
П уште мртво ладно одкако трендо му го разглоби целото прашање ретардитаниот вели па од оваа гледна точка(демек експерт) .....а бе :tapp::pusk::devil2::violent1::zid::classic::angry3::angry3:..како што реков многу измешани емоции. Не ни знаеше кој се јуту за да знае градот подалеку од цеца и кафана момакот не ни видел-леле па сеа ми текнува овој утре ќе треба да лечи некого аааа!!! ти се серам у тоа ретардовците. Дебелиов е сТрам за Eric Cartman и неговато учење и идеологија. Скру ју гајс ај ем гоинг хоум.

пиес:за постариот чичко не коментирам, едноставно постра човек и не му замерам за ништо имам само почит за него.
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Мхм,фала за убавата рецензија на квизов...
Уште одма повлекувам апликација...:pos2:
 

oBi_VaN

Is the man!
Член од
11 ноември 2007
Мислења
756
Поени од реакции
21
Мхм,фала за убавата рецензија на квизов...
Уште одма повлекувам апликација...:pos2:
Nemoj be, ova treba da ti bide inspiracija, ne treba samo seir da pukame, treba da prevzememe nesto u vrska so toa, odnosno da se prijavime i da go digneme nivoto na natprevaruvanje i bashka nie da se ofajdime malce :)
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Добро зарем не гледаат кој иде, а кој не? Тие тестови нешто еее
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Леле бре не го глеав!!!!!!!!:toe:
Зарем толку било лошо!?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom