Кој од комшиите "не сака” најмногу?

Кој не "сака" најмногу? Од комшиите разбира се.

 • грците

  Гласови: 12 30,8%
 • бугарите

  Гласови: 7 17,9%
 • србите

  Гласови: 14 35,9%
 • албанците

  Гласови: 6 15,4%

 • Вкупно гласачи
  39
 • Гласањето е завршено на .

Insomniac

Evil Macedonian
Член од
27 мај 2007
Мислења
1.799
Поени од реакции
27
ај да вe видам сега? јас ќе гласам последен.
 
Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
43
insomniac напиша:
ај да вe видам сега? јас ќе гласам последен.
Можеби треба да додадеш уште една опција: НИКОЈ, јас тоа би гласал.
 
N

n/a

Гостин
Nejasen si...
Nema site da te razberat pravilno....koj ne `saka`...
pa ke dojde i do hehe :smir: zabuni pri glasanjeto...
Ili trgni gi navodnicite...ili pisi mrazi mesto toa!
(za da nema zabuni :pos2: )
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
Ајде тури и една опција за никој па да гласаме како луѓе :pos2:
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
Јас мислам дека не сакаат скоро сите подеднакво,ама територијално но никако не како народ.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.810
Поени од реакции
25.406
Дефинитивно фали опцијата никој!

Ама ова сака малце не ми е јасно:кој најмногу не сака или мрази?
 
Член од
8 мај 2007
Мислења
250
Поени од реакции
1
Zevsus напиша:
Nejasen si...
Nema site da te razberat pravilno....koj ne `saka`...
pa ke dojde i do hehe :smir: zabuni pri glasanjeto...
Ili trgni gi navodnicite...ili pisi mrazi mesto toa!
(za da nema zabuni :pos2: )
ete jas se zaebav, bas obratno glasav pa ako moze izbrisete go mojot glas :(
 

jon

Член од
20 јуни 2007
Мислења
287
Поени од реакции
0
Имаме рамномерна распределба по 25% од сите наведени.
 
Член од
9 март 2007
Мислења
483
Поени од реакции
6
ABC напиша:
Јас мислам дека не сакаат скоро сите подеднакво,ама територијално но никако не како народ.
:bravo:....Што повеќе да се каже!!!
 
Член од
17 јули 2006
Мислења
3.107
Поени од реакции
18
za koj i da glasas see edno.mali razliki se vo prasanje.edni nete sakaa za imeto drugi nete sakaa poradi nacijaata treti ti sakaa teritorija, 4 neti priznavaa religija .nene sakaa pod ednakvo site ama mislam deka grcite najpovece ne ne sakaaa.
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.133
Podobro bi bilo prasanjeto da glasi: Koj ne mrazi najmalku ?:zlo:
 

pearl

..~..~..~..~..~..~..
Член од
20 август 2005
Мислења
2.652
Поени од реакции
1.962
Член од
26 јуни 2007
Мислења
1
Поени од реакции
0
,,brakjaaaaaaaaaaa,, na nas b,lgarite ne sa ni potrebni edna shepa kamenjak , polna so albanci i dodronki :toe:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Топлите браќа од Елада, па нашите ''предци'' од Бугарија, па нашите ''браќа'' србите и на крај Албанија.


Кој не сака нас? Никој само чичко Буш.:) А ова соседиве сите гледаат што повеќе да не искористат и на крај да не поробат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom