Кој од комшиите "не сака” најмногу?

Кој не "сака" најмногу? Од комшиите разбира се.

  • грците

    Гласови: 12 30,8%
  • бугарите

    Гласови: 7 17,9%
  • србите

    Гласови: 14 35,9%
  • албанците

    Гласови: 6 15,4%

  • Вкупно гласачи
    39
  • Гласањето е завршено на .

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
Dzabe me skaat komshiite koga komshivkata ne me saka!!!!!:kesa:
Btw, ti Ceza od Ruse ili stara zagora da ne si? ili nekoe drugo veleb'lgarsko selo?
 
Член од
1 февруари 2007
Мислења
183
Поени од реакции
0
Btw, ti Ceza od Ruse ili stara zagora da ne si? ili nekoe drugo veleb'lgarsko selo?
Od drugo selo sum.

Затоа вие денеска вакви израснавте... со џигерици, силиконски певаљки и момци наречени Милко Калајџиски. Јебига.
Moze i zatoa da e. Mene Milko i drugite pejacki mnogu ne me interesirat, ama gledam mnogu od userite tuka samo za toa zboruvat.
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Moze i zatoa da e. Mene Milko i drugite pejacki mnogu ne me interesirat, ama gledam mnogu od userite tuka samo za toa zboruvat.
Во право си. Признавам. А знаеш јас што гледам? Не гледам! Ниеден јузер од овие тука да одат на бугарски форуми да замараат бугарски форумџии.
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
site ne mrazat normalno no najmnogu grcite najmalku srbite
FUCK GREECE
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Проблемот е што Бугарите дават со срања. Тоа е проблемот. Ти ќе давиш или ќе се извиниш за бугарскиот народ?
И кажи што е приказната со тебе, збориш македонски а се претставуваш како бугар? Не си ми јаден ич....
што е проблемот?
 
Член од
1 февруари 2007
Мислења
183
Поени од реакции
0
Проблемот е што Бугарите дават со срања. Тоа е проблемот. Ти ќе давиш или ќе се извиниш за бугарскиот народ?
И кажи што е приказната со тебе, збориш македонски а се претставуваш како бугар? Не си ми јаден ич....
што е проблемот?
Jas da se izvinuvam za bugarskiot narod? Zosto? A sto ti e napravil celiot bugarski narod, ako imas problemi so nekoj bugari toa veke e drugo prasanje.

Jas sum bugarin (od makedonski rod no sepak bugarin) i zboruvam makedonski zatoa sto vakvi se pravilata na forumo.
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Jas da se izvinuvam za bugarskiot narod? Zosto? A sto ti e napravil celiot bugarski narod, ako imas problemi so nekoj bugari toa veke e drugo prasanje.

Jas sum bugarin (od makedonski rod no sepak bugarin) i zboruvam makedonski zatoa sto vakvi se pravilata na forumo.
Браос... :bravo: Проблемот ти го кажав. Дали ти ќе се извиниш, што бугарите тупат на форумов, бидејќи се декларираш како бугар. Мене бугарскиот народ директно ништо, направиле на мојата татковина, Македонија, што би се рекло исто како мене да ми направиле, ама тоа не е важно сега.
А тоа е тотално контрадикторно, не може да си бугар, а да имаш македонски род. Не не... :nenene: се коси со македонските сфаќања за патриотизам :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom