Кој мобилен е подобар

Кој е најдобар


  • Вкупно гласачи
    210

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
se lazam ili imase vakva tema??? :wink:
 

Pece_nt

Dezuren Samoubiec
Член од
1 февруари 2007
Мислења
198
Поени од реакции
3
Nokia ima top telefoni kako N95 na primer i N80 ama i Sony Ericsson ne se za potfrlanje mnogu gi biva.
 

M@STER

M@ster Price
Член од
1 февруари 2007
Мислења
191
Поени од реакции
0
Nokia sasega mi izgledaat najstabilni no i sony-ericcson pocna...:)

a mobile without symbian is like women without tits!lol
 

Стеф:]

стифлер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.938
Поени од реакции
3
znaete li zoso nokia e najdobar telefon
bidejki gi telefonite telefonite so ona na site drugi firmi so ne go znaat :zver: i zaradi toa se zverovi I PRAVAT TELEFONI KOI SAMO SE ZA FRAERISNJAE
 

Стеф:]

стифлер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.938
Поени од реакции
3
isto tka ti pravat telefoni koi i da padnat 100 pati niso ne im e
a isto taka se naj stabilni
i prvi napraia telefon so 5megapiksela
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Абе штеф,ти си прав фраер,од коа доби фраерска нокиа сеа сите ќе те почитуеме :salut: :tapp:
Инаку да,нокиата е најдобра марка со најмногу опции,најстабилна и се,но изгледот одсекогаш им бил ох леле мајко:jaj:
 

Unstoppable

Баниран
Член од
27 јануари 2007
Мислења
702
Поени од реакции
0
Па за мене се најдобри Нокиа иначе поседувам Нокиа 6680 (а моментално сум запален за Нокиа Н93и).. ама после ова денеска и не сум баш сигурен :P - гледајте го клипчево.. па шо знам со никој друг мобилен не може да го правиш сето ова што може овој :)
Бај д` веј Нокиа рулс!
 
Член од
26 февруари 2007
Мислења
366
Поени од реакции
10
Se mi e ubavo na IPhone ali samo kamerata mn slaba.Mislam kamera so 2MP na telefon koj ke ispadne vo 2008.dotogas nokiive kei maat 3,2MPx standard kamera a ne pa za pojakite kako so ke ispagaat N99 so 8MPx kamera i 16GB hard
 

Unstoppable

Баниран
Член од
27 јануари 2007
Мислења
702
Поени од реакции
0
Sase91 напиша:
Se mi e ubavo na IPhone ali samo kamerata mn slaba.Mislam kamera so 2MP na telefon koj ke ispadne vo 2008.dotogas nokiive kei maat 3,2MPx standard kamera a ne pa za pojakite kako so ke ispagaat N99 so 8MPx kamera i 16GB hard
Па добро се зезав јас со IPhone никој не може со Нокиа, јас мислам дека нема потреба да дискутираме повеќе кога се знае дека Нокиа е лидери во светот на мобилната технологија!
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
Сите се арни, ама после една година, до две максимум ке треба да си купиш нов
 

Стеф:]

стифлер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.938
Поени од реакции
3
nokia se najdobri imaat sea eden nokia Nokia E65 - најновиот член на семејството бизнис телефони од Nokia со својот атрактивен дизајн и богатите можности конечно го премости јазот помеѓу функционален деловен телефон и стилски дизајниран мобилен.
 

Tutkar

Богомил
Член од
6 декември 2005
Мислења
1.967
Поени од реакции
34
Дефенотиво за мене е NOKIA најдобар телефон.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom