Кој е најдобар CS клан во Македонија?

Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
ThL(The HomeLess) се најбоње :)...дека имам другари таму не за друго :)
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
Абе доста со тоа аФ....аф беа јаки на времето сеа најјаки се Simplex..па после ThL, 3ти таму може aF да дојдат

п.с. пропаднаа тимовите за кантер во МК....слабо се игра кантер.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Пфффф...
Кенгур,Ванила,Хорор Тони и ја ко лево сметало кои било ќе ги зееме :))))
 
Член од
27 јануари 2007
Мислења
44
Поени од реакции
1
DuFFy напиша:
Абе доста со тоа аФ....аф беа јаки на времето сеа најјаки се Simplex..па после ThL, 3ти таму може aF да дојдат

п.с. пропаднаа тимовите за кантер во МК....слабо се игра кантер.
Vo pravo si se pomalku i pomalku deca igraat kanter.Barem jas gledam vo Ohrid.Ohrid do pred 5 godini imase pa edno 10 do 20 klana a sega ima edvaj 3 do 4 i to ni nalik ne se ko tie od porano.Porano igraa aCa, The Matrix, X-Rev, No Fear, SupremE toj e ponov a sega vaka podobri klanoj se samo atroX-gaming i DnD i to tie se od leskoec.Najpojke me zagrizvit igrava WOW zato so nogu deca so igraa kanter ko da se zarazija so igrata i po 15 sati visat na ta igra.Kanter ko so bese pred nekolku godini nikogas nemat da bidit. :(:(:(
 

bobanvm

!hallinaV
Член од
27 јануари 2007
Мислења
66
Поени од реакции
0
[FONT=MAC C Times, serif]pred 5 godini najkvalitetni klanovi bea [FONT=Roman, serif]AF,EF,TS,F4F[/FONT]....pred dve godini dodeka igrav so [FONT=Roman, serif]SimpleX[/FONT] toga{no [FONT=Roman, serif]EON[/FONT] bevme 50-50% no za `al na kvalifikaciite za [FONT=Roman, serif]wcg France[/FONT] koi se odrzuvaa vo [FONT=Roman, serif]Insomnia[/FONT](nova z.) izgubivme vo finale...3:2 za [FONT=Roman, serif]AF[/FONT] ...deneska nemo`am da ka`am koj e najdobar tim ima mnogu kvalitetni igraчi vo sekoj od niv... neizvesno е...brzo se menuva statistikata...[/FONT]


/respect Insomnia - Team
 

M@STER

M@ster Price
Член од
1 февруари 2007
Мислења
191
Поени од реакции
0
Pa vidite ako me primat vo KpB, KpB ke bide najdobar klan
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
M@STER напиша:
Pa vidite ako me primat vo KpB, KpB ke bide najdobar klan
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
ahhhahahahahahahahaahahhahahahhahhahahaahahahhahahahahhhaha
kpb НЕ Е КЛАН!!!!! АЛООООО!!! за сите оние што слепо веруваат дека е клан, еве објаснување: kpb е дел од мојот ник и е кратенка што значи: Кад Порастем Бичу, следствено на претходното kpbKENGUR значи: Кад Порастем Бичу Кенгур!!! кој не знаел, ова е српски топ филм, извадиф инспирација од него и нема врска со клан! едноставно нели, тоа е кратенка!
оу да, збораиф на темата :D--- тоа што беше кантер, clan wars, тимови'н'шит, го нема веќе како порано! тоа е реалноста! имаше многу кланови, играње, натпревари... сега се е сведено на минимум... а како мој фаворит се SimpleX со сегашниот состав: unhcR daffy neco CI@ Pta
 

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Бог да чува и да бране :pos::pos::pos::pos:

Инаку денес играат aF во полу финале во KGB турнирот.
07. Februar 2007 - 18:00
PoA (SER) vs aF (MKD)
HLTV: hltv3.no.gameguard.no:27060 More info
 

Вено

Кишобран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
144
Поени од реакции
1
G e G o-junior напиша:
најдобар кла во македонија......... се знае мојот клан
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:

ЛоЛ најјаки се знае кој се најјаки.... СимплеХ и аФ поздраФ.:helou:
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.729
Поени од реакции
9.712
АF се знае тоа не мора да се праша.
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
најдобри се >!L<
 

Kajgana Shop

На врв Bottom