Кој е најдобар CS клан во Македонија?

Efro

Happy place,happy place!
Член од
1 февруари 2007
Мислења
104
Поени од реакции
0
Be nemoj nie najdobri,SimpleX ftw!Neka doe nekoj u sabota na daylight u enter da se pukame :P
 
Член од
23 февруари 2007
Мислења
780
Поени од реакции
69
Porano nekade pred godina dve bi rekol deka Almost Famous se najdobri ama sea gledam ima i pojaki od niv navistina ne znam koj e najdobar.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Епа сите се добри .. незнам некој најдобар јас ..
 

Amon-_-

Rise Against
Член од
20 февруари 2007
Мислења
152
Поени од реакции
1
Efro напиша:
SimpleX.enternet se zverovi...sekoja sabota od sabajle idam u enter i gi cekam da zapo4nat so treningot za da gleam :P (ima poseben simplex dedicated server kaj so mozes da bides samo spectator) zakon e !I stvarno se nezdravi...eden clen od mojot klan igrase protiv Zero od kaj niv...ne znaete so se desaalo....Opas3n od kaj mene ne mozese da mrdne...ja onaka gleam i me lupaat fleshoi....
Zero не игра више за simpleX ... имаат нов играч едно месец дена .. daffy шо играше у aF порано :)
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
A.F, мислам, најдобри се. :)
 

Efro

Happy place,happy place!
Член од
1 февруари 2007
Мислења
104
Поени од реакции
0
Amon-_- напиша:
Zero не игра више за simpleX ... имаат нов играч едно месец дена .. daffy шо играше у aF порано :)
Ja ko so znam zero uste igra za niv,pred nekoe vreme igrase so eden od moj klan :)
 
Член од
10 март 2007
Мислења
104
Поени од реакции
0
Пошто сите не знаат колку кланови има во МК и нивните имиња ви предлагам една анкета да се направи.
 
Член од
20 март 2007
Мислења
9
Поени од реакции
0
Najdobar CS Clan

Na srverot od kajgana najdobir sme nie Pp |:zver: :))))Inaku ne znam za drugi oti ne sum gledal niede pa ne mozam da kazam:zlo:
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
Pp | * напиша:
Na srverot od kajgana najdobir sme nie Pp |:zver: :))))Inaku ne znam za drugi oti ne sum gledal niede pa ne mozam da kazam:zlo:
а, "btw" што ви значи тоа Pp ? онака чисто информативно. :)
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
166
Shorty напиша:
:sekss::sekss::sekss::sekss::sekss::sekss::sekss::sekss::sekss::sekss::sekss::sekss::sekss::sekss::sekss::sekss:peeri
 

Kajgana Shop

На врв Bottom