Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.848
Поени од реакции
8.694
абе може ли некој да ми ја најде песната на ова видео... фала од напред:smir:

 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1.611
Поени од реакции
85
Песната во позадина... :jaj:
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Ај ако знае некој како се вика песнава што иде во позадина и од кого е нека ме извести.
Благодариме:smir:
 

Црвено

Am I pissin' u off-fa-fa?
Член од
12 септември 2007
Мислења
1.227
Поени од реакции
81
Мрдам газ јас, мрдаш газ ти, мрдат газови жени убави во џангл ритмови...


Која беше песнава? никако да ми текне ауф! :=/:
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.695
Поени од реакции
12.108
Ај ако знае некој како се вика песнава што иде во позадина и од кого е нека ме извести.
Благодариме:smir:
Lil Jon - What You Gonna Do
некоја од верзиите/ремиксите, бааги ги има :)


Мрдам газ јас, мрдаш газ ти, мрдат газови жени убави во џангл ритмови...


Која беше песнава? никако да ми текне ауф! :=/:
 

BOBI_KOSA

Ишишан, Заклан
Член од
16 април 2008
Мислења
359
Поени од реакции
9
Италјанска песница на реклама за скутери, обично лига на шампиони ко ќе имат ја давет, бели белисима .... така нешо беше. Ај кој ја знајт нек пишит. :smir:
Абе ќе кажит некој или јок?
 
Член од
5 декември 2008
Мислења
698
Поени од реакции
211
Dali postoi originalna verzija od ovaa :)

i uste edna po diskava ja pustaa navecer samo dva zbora zapomniv neso kako Eli eli ...i posle prodolzuvat da pejt na nekoj nepoznat jazik ... kako za densanje e taka neso :) garant ja imate slusnato
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.695
Поени од реакции
12.108
Dali postoi originalna verzija od ovaa :)

i uste edna po diskava ja pustaa navecer samo dva zbora zapomniv neso kako Eli eli ...i posle prodolzuvat da pejt na nekoj nepoznat jazik ... kako za densanje e taka neso :) garant ja imate slusnato
Као што најдов информација, песнава од филмот Ми нисмо анџели 3 е специјално компонирана од Игор Перовиќ
"A3 - rokenrol uzvraća udarac" je velikim delom muzički film. Materijal je sniman u studiju SSL Studio Pink u leto 2006. godine. Produkciju potpisuju Igor Perović i Aleksandar Janković. Sve pesme za saundtrek komponovao je Igor Perović, a tekstove je pisao Srđan Dragojević, osim za numeru "Jasmina", za koju je Igor pisao muziku i tekst, i "Posteljina", u kojoj tekst potpisuje Srđan Dragojević, a muziku Damir Martinović Mrle (Let 3).
а ако ти треба да ја симнеш во мп3, ја имаш на линкот од јутуб (кој го имаш постирано), во објаснувањето за клипот.
 
Член од
11 јуни 2008
Мислења
217
Поени од реакции
11
Одеше вака некако : Јашар бег Осман бег .. Паро ле Севдо ле ...помогнете хехе ... благодарам однапред :smir:
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.695
Поени од реакции
12.108
Одеше вака некако : Јашар бег Осман бег .. Паро ле Севдо ле ...помогнете хехе ... благодарам однапред :smir:
Пара бери киселец :)


а Мице ора
 

Kajgana Shop

На врв Bottom