Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

Член од
17 јануари 2009
Мислења
1.346
Поени од реакции
184
mi trebit pesnana so e od rodzer milla ama na spanski ako mozit :)
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Ај некој ако знае како се вика траката што минатата недела беше No#1 Dance Hit na Antenna5.... нешто ау... Hause трака со женски вокал...ја отекоа од вртење а не знам како се вика :toe: а во текстот иде нешто... take my hand, take my hand.....give ya love така нешто... многу релаксирачко летно хитче
Леле оваа и јас ја барам.
 
Член од
23 април 2010
Мислења
20
Поени од реакции
3
Дај нека се најде некој да каже да не "спаси" и двајцата... сите листи на долго и на широко ги пребарав деновиве-нигде ја нема :nesum:
 

toiise

Паско Кузман
Член од
17 декември 2007
Мислења
661
Поени од реакции
93
Член од
23 април 2010
Мислења
20
Поени од реакции
3

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.327
Поени од реакции
7.789
Африканска музика не можам да се сетам на насловот ама пеат женски африкански вокали вака некако: Аранаранаре риранарара.....
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Африканска музика не можам да се сетам на насловот ама пеат женски африкански вокали вака некако: Аранаранаре риранарара.....
да не е онаа зум зум од мазда рекламата и филмот со Ван Дам? ако е таа не е африканска, бразилска е :)
 
U

UniqueGirl

Гостин
Африканска музика не можам да се сетам на насловот ама пеат женски африкански вокали вака некако: Аранаранаре риранарара.....
. (?)
Мада тука нема "Аранаранаре риранарара"... :icon_neut
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.887
Поени од реакции
14.378
Песнава одеше со рекламата од Becks или Tuborg не знам точно и беше нешто како woohoo,на врв на јазик ми е групата ама ич не ми текнува
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.327
Поени од реакции
7.789

Sassy

sultan instead of the sultan
Член од
5 ноември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
72
Pesnata od reklamata za bravo kafe na a1 sto ja davaat denovive, edno letno hause hitce, stara pesna mislam ama ne mi teknuva koja bese;( nekoj??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom