Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

Член од
8 февруари 2009
Мислења
911
Поени од реакции
173
Ми треба името на песната на Златна Бубамара што иде во позадина додека делат награди
 
Член од
13 октомври 2011
Мислења
29
Поени од реакции
13
Македонска песне,постара женско ја пее оди вака нешто:
знам јас очи да отварам а срце да затворам....
 
Член од
5 мај 2008
Мислења
1.357
Поени од реакции
127
Во песната имаше нешто како ''because of you, because of you i am stronger because of you''
top 10@10 dance hit na antenna5 ?
 

Ставре од Швицарска

Желба по титула :D
Член од
25 август 2011
Мислења
2.700
Поени од реакции
2.805
ми треба песната што почнува со свирење па после истото тоа со бас, мислам дека никој не пее, по дискотеки ја пуштаат
и јас таа ја барам ... ако знае некој нека каже која е

иначе која е песната од 7:28 ?
 
Член од
15 јули 2011
Мислења
156
Поени од реакции
201
Е вака е моата мака...песнава ја слушнав на Сити Радио и ги превртев сите плеј листи шо им се на страната и никако не ја најдов...ИМАШЕ СТРАШЕ САКСОФОН ! aко можете, поможете :)
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.817
Е вака е моата мака...песнава ја слушнав на Сити Радио и ги превртев сите плеј листи шо им се на страната и никако не ја најдов...ИМАШЕ СТРАШЕ САКСОФОН ! aко можете, поможете :)
Да пробаш со Горан Папаз бидејќи тој беше актуелен во последно со преработките.
A за страшен саксофон настрана, прво на ум ми падна ова песниче.
 
Член од
15 јули 2011
Мислења
156
Поени од реакции
201
Нешо ко SaxoHouse беше ко шо се сеќавам а вокалот италјански или француски беше...иначе Горан Папаз го преслушав страхотија е дечкото :)
 
Член од
1 август 2009
Мислења
453
Поени од реакции
960
Е вака е моата мака...песнава ја слушнав на Сити Радио и ги превртев сите плеј листи шо им се на страната и никако не ја најдов...ИМАШЕ СТРАШЕ САКСОФОН ! aко можете, поможете :)
Еве една со англиски текст, но ја има на топ листата на Сити, ама сепак провери: http://www.youtube.com/watch?v=qBDFOb0MR7s
Или провери со Syntheticsax пребарување на Јујтуб, може да е со него некоја песна.
 
Член од
15 јули 2011
Мислења
156
Поени од реакции
201

Kajgana Shop

На врв Bottom