Кој е вашиот омилен херој на DotA?

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
3.995
Поени од реакции
6.997
абе шкорпијана и баланар јаки тие ми се најомилени , ама во последно време овај Аxe Mogul Khan некако ми е ептен јак за играње абе брат го поштовам шо да ти речам а !
 

thekillagorilla

Мортус
Член од
20 февруари 2007
Мислења
610
Поени од реакции
12
1. Windrunner (long lane solo)
2. Shadow shaman (support)
3. Disruptor
4. Templar assasin (solo mid)
5. Invoker (quas, exort)
 
Член од
26 февруари 2012
Мислења
271
Поени од реакции
231
Во последно време најзадоволен сум со Queen of Pain, Outworld Devourer и Windranger. :D
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
4.120
Поени од реакции
2.141
Енигма
Пук
Нага
Брудмадер
и Омни најт...
Кецот го играв двојката послабо...
 
На врв Bottom