Кој е вашиот омилен админ на Кајгана CS серверите и зошто ?

HungryWolf

Deep In Tha Forrest
Член од
30 јануари 2007
Мислења
793
Поени од реакции
4
сите се топ, нормално секој на свој начин,али во глобала сите се ок, увек има смеење, никад не е штама, добро некад сте тапа :baeh:
 

GoGo*

LSS
Член од
10 јуни 2008
Мислења
564
Поени од реакции
18
Според мене,и многу други,најдобар е Борче (NoFear) си ја гледа работата и кога е он на сервер се е под контрола.:back:
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
SpywaRe најдобар секогаш те банира зашто си заслужил никогаш не е банирал без веза а најмногу го мразам маки што не се префрлив Т изедов бан 100 минути.:nerv:
 

bubax_emir

чаирчанче
Член од
12 ноември 2008
Мислења
300
Поени од реакции
8
za mene naj sexy admin bil kagebe i ako me baniral 16974 pati nmv Top e pozz do nego :)
 

GoKo}sBePoT

Опасниот Буцко
Член од
27 јули 2007
Мислења
582
Поени од реакции
5
Мене попе ми е омилен админ а највише го мрзам Џеки :)
 
Член од
23 февруари 2007
Мислења
780
Поени од реакции
69
Garfield - Пошто он ми ги скрати маките кога стана админ и престанаја да ме банираат од тогаш.


П.С - Никад не сум искористил Cheat џабе ме банираја.
 
Член од
26 јануари 2008
Мислења
73
Поени од реакции
4
Pa Garfield, od koa znam za kajgana serverite on e admin tamu.Taka da, oddamna ti gi skratil makite.

Inace, da se vratam na temata.
Jas koga sum na server, nadobra pucaljka pagja koga na nego isto taka igraat:Adware, Goko, Spyware, Kinder, Bubax.Ne znam, mozebi gresham, ali najdobra atmosfera ima na server.Smeenje, "peenje", zaebancija, itn.
Ne velam deka drugite ne se dobri, site se "ok" na svoj nacin, ali so gorenavedenive najveke mozam da se raspolozam.
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.561
Поени од реакции
33.814
Kурва
e правилно.

Како и да е, онтопик, уште го мразам КИНДЕР. :nerv:
 

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
Иверсон море најдобар е (му се лижам) секош е на дрога типот и ич к*ро не го боли ... ако треба и админ тој шо е че го банира респект а и да ... оти многу е папучар :back::smir::helou:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Kajgana Shop

На врв Bottom