Кој е вашиот омилен админ на Кајгана CS серверите и зошто ?

Penja

Stajk-City is Wild West
Член од
1 ноември 2008
Мислења
82
Поени од реакции
2
Nema najdobar addmin site se glupaci :tapp: Osven Skorpionot :drk:
 

аце_шваба

ГОРД ВУЈКО
Член од
10 септември 2008
Мислења
1.512
Поени од реакции
45
абе треба ли сега да им ги лижете газовите?:nenene:
 

SkorpiJA_Sk

Принцот Од Чаир
Член од
31 мај 2008
Мислења
69
Поени од реакции
2
Океј, само KINDER е најдобар според мене, ладен тип, неутрален кон се` и сешто. Сите други.. :tapp:
Еј и алаК и ТонИнтер ги бидува.. страв ми е за аксесот. =D
Чекам зеленки со посвета да не дудлам. Мето? :tap:

Поздрав до чич Томе и Чалтон копарацијата :pos:
a jas be:( fala na "pozdravot"(demek)
 

Penja

Stajk-City is Wild West
Член од
1 ноември 2008
Мислења
82
Поени од реакции
2
Jas ne sum addmin ama najdobar sum :party2::pijan:
 
Член од
23 март 2006
Мислења
33
Поени од реакции
2
abe Bube mi e neznam sto da kazam abe tooop predlagam ovie porelevantni od mene da go predlozat i za drugi serveri cisto da gi sredi malku od citeri ovo ono de neli . po nego adware ili restafiran li bese retardiran li sory adware ako ti zgresiv drugio nik on mi e tak omilen znae red da stavi na server vika po terorive zemi plant i toa mora odma za 2 sek kao vo djebot na site ima plant oti slay ne ti bega eve za kraj eden poz do dvajcata prodolzete taka.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Tr()LL*W@rL()rD

, Дрогhан ‘
Член од
29 октомври 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
99
abe Bube mi e neznam sto da kazam abe tooop predlagam ovie porelevantni od mene da go predlozat i za drugi serveri cisto da gi sredi malku od citeri ovo ono de neli . po nego adware ili restafiran li bese retardiran li sory adware ako ti zgresiv drugio nik on mi e tak omilen znae red da stavi na server vika po terorive zemi plant i toa mora odma za 2 sek kao vo djebot na site ima plant oti slay ne ti bega eve za kraj eden poz do dvajcata prodolzete taka.
За малце ќе си го погодил:pos::pos:

Иначе, омилени админи ми се Струмица кру, нормално: iverson, KINDER, Sparky, dACrew, energie!, SpywAr3*.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom