Кој е вашиот омилен админ на Кајгана CS серверите и зошто ?

Член од
3 јуни 2007
Мислења
236
Поени од реакции
1
Има повеќе админи кој е вашиот омилен админ и зашто ?
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
И ја отворив таква тема ендаЧ. .. отиде у канта..пошо била лиЖачка тема :)

Ако остане ке се изјаснам понатаму ;)
 
Член од
3 јуни 2007
Мислења
236
Поени од реакции
1
Ne be lizacka kako ne onaka samo da se kaze eve na primer jas najveke go postuvam bila bong kako admin :salut:
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.509
Поени од реакции
898
Нека седи темата, додека не не` примети Анти-дудлачката комисија.
Инаку, мој омилен админ е Гарфилд, пошто никогаш не ме слапа :pos:.
Шала на страна... секогаш кога е он на сервер, има добра пукотница, така да... =)
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
55
Поени од реакции
0
epa ..za mene najdobar admin e Meto.. DaCrew.. !! bidejki koga e na server se e pod kontrola !! ;) pozz
 
Г

Грејвдигер

Гостин
А да кажате кој се админи моментално на серверот:pos2: пошто немам играно одамна на серверов
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.163
Поени од реакции
129
А да кажате кој се админи моментално на серверот:pos2: пошто немам играно одамна на серверов
И јас немам влезено подолго време од дома поради интернетот , многѕ ми лагира.ама мислам дека ги знам кој се.
alaK
tsumase
Fogler
stz
thadod
sativa
dA.Crew!
GarfilD
TonInter
KASAP
Billa Bong
GoKo}sBePoT
Red
Rambo
TheMan
можеби имам некој заборавено ама отприлика тие се:)
Он-Топик:Најдобри Била и Гарфилд
 

Red

41M847
Член од
10 јуни 2007
Мислења
388
Поени од реакции
6
Неам омилен админ,сите се грди :tapp:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.273
Поени од реакции
1.465
Гарфиелд ми е најдобар зш ми исполнува желби. Другиве никој да не стаело авп_дуст... Освен Жиле (скоро секој пат ме прашува за авп)
 

Пики

amazing happens
Член од
10 март 2007
Мислења
1.923
Поени од реакции
37
Гарфиелд ми е најдобар зш ми исполнува желби. Другиве никој да не стаело авп_дуст... Освен Жиле (скоро секој пат ме прашува за авп)
Се плашат од тебе бидејќи знаат како играш со авп :vozbud:

Он-топик :И на мене ми е омилен админ ми е GarfielD зaтоа што секогаш ја пушта italy2,а на незе секогаш паѓа добро пуќање и заебанции :)
Исто така и Била Бонг кој секогаш ми ја пушта awp_dust :super:
 
На врв Bottom