Кој дел од денот ви е најубав за секс?

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Kaj ictashe ovaa statija ziti sve u Mila li ?

Se znae koga maskoto e odmorno togas mu e dignat i mu se ebe ... a za zensko pa obratno niv im se ebe poveke navecer, statisticki vednas koga ke vidat dignat jarbol na polna mesecina ...

Mnogu trapava tema ko za prvoodelenci
 

John Doe

Not handsome enough to tempt me
Член од
29 мај 2007
Мислења
784
Поени од реакции
7
Kaj ictashe ovaa statija ziti sve u Mila li ?

Se znae koga maskoto e odmorno togas mu e dignat i mu se ebe ... a za zensko pa obratno niv im se ebe poveke navecer, statisticki vednas koga ke vidat dignat jarbol na polna mesecina ...

Mnogu trapava tema ko za prvoodelenci
што има врска тоа со дигањето.. нормално дека секогаш може да ти стане и да имаш секс.. ама убаво си пишува на темава кога ти е најубо/најзгодно/најмераклиски/најкоштотребит/најќефски да имаш секс.

па за мене.. на утро или после 7 навечер :)
 
Член од
21 август 2007
Мислења
28
Поени од реакции
1
Најубав дел од денот за секс....И јас ке напишев секогаш и секаде само со вистинската личност ама после видов дека се бара најубавиот дел од денот....тогаш гласам за тотално релаксираните делови од денот кога може да си лежиш со саканиот бескрајно долго во кревет и да имаш секс онолку пати колку што сакаш!
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
Kaj ictashe ovaa statija ziti sve u Mila li ?

Se znae koga maskoto e odmorno togas mu e dignat i mu se ebe ... a za zensko pa obratno niv im se ebe poveke navecer, statisticki vednas koga ke vidat dignat jarbol na polna mesecina ...

Mnogu trapava tema ko za prvoodelenci
Првоодделенци ама домашно пишуваме со Sportex не со молив во рака!:pos2: :pos2: :pos2:
Не ми еби сојки многу, ако кажуваш кажувај!
А бре муабетов ти е закон, мислам дека треба да се стави во уставот на Македонија: ' koga maskoto e odmorno togas mu e dignat i mu se ebe ' пази молим те! Стварно? И без многу смеење(ова е за публиката)! :pos2: :pos2: :pos2:
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
Наутро место појадок, навечер место лека ноќ. Во школо ил на работа, во среда, петок, сабота. Убава вкусна „ужина„ за било која дружина, најслатки инспирации за сите генерации... хахаха
Енивеј, навечер, од 23:00 , додека не си заспиете изморени и гушнати.
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Мугри. :pipi: Онаа кратка доба додека уште ја има месечината, а Сонцето е на пат да изгрее. Меѓудоба. :) Тогаш е најсвежо, воздухот мириса некако посебно, градот спие... По изгрејсонце после втора партија... :icon_lol:
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Ова време... јас мртов уморен.... и пополека заспивам.... малку див секс, па, расонување на 10-15 секунди па пак во сон... Се зафркавам....

А сериозно, да, рано наутро, ама мислам баш рано. Изгрејсонце како што кажа секретарицава
 
Член од
25 август 2007
Мислења
35
Поени од реакции
0
Koga i da doslo , dobrodoslo . Uslov= spontanitet!
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Ако е со саканата особа... епа тогаш.... убаво е секогаш...:)

Најубави делови од денот се ноќта пред заспивање и наутро(ама се зависи како и што ќе се прави вечерта:))

Но најубав дел за секс не претставува минута,час,утрото или ноќта,туку кога сте на некој начин договорени за секс но и на двајцата тогаш ви излага некоја работа која морате да ја завршите и со нетрпение чекате што побргу да заврши тоа и да се видите е тогаш... е најдивото:):):kesa:
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Pa negde od 3 popladne do 3 porucek sledniot den
:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom