Кој ви зрачи "најсексуалски" на форумов? :)

Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
Ејсид дудлај ти по ПП ја веќе нема шо да дудлам така си имам ја која да си ја дудлам ин лајв така да тоа ти го оставам на тебе и ми се чини дека ти треба да преминеш од АДК у ДК пошто глеам нешто почнуваш да ја миришеш горчината на поразот. :pos::pos::pos::pos::pos:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
:pop:

Џабе ти се сите смајлија. Може да се вратиме на темава?

пс: Немора да ми реплицираш, зошто и онака ќе бришам се што е вон тема (кој ви зрачи најсексуалски). Ако имаш нешто да ми кажеш лично мене (иако нема потреба пошто се разбравме) имаш ПП.

Сега, назад на темата.
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
Okej...

Најсексуалски:

Лошка - девојчето е закон

Злобница - мада нишо не би праел со неа другачка ми е

Мери Џејн - нишо не би праел ни со неа нема смисла ради нешто друго

коцка - не ја знам но ми делува интересно

рагаза - закон цура, мада далеку е и шо се вика далеку од очи далеку од срце
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Anonymus1 напиша:
Okej...

Најсексуалски:

Лошка - девојчето е закон

Злобница - мада нишо не би праел со неа другачка ми е

Мери Џејн - нишо не би праел ни со неа нема смисла ради нешто друго

коцка - не ја знам но ми делува интересно

рагаза - закон цура, мада далеку е и шо се вика далеку од очи далеку од срце
Види машала. детево имало вкус... Иако Лошка и Коцка ги познавам колку што и ги познавам и Херман Хесе и Ерих Марија Ремарк: Знам дека постојат ама немам прочитано ништо од нив.
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Anonymus1 напиша:
Okej...


Злобница - мада нишо не би праел со неа другачка ми е
Ванонимус не ме разочарувај сега... Немој такви причини, другачка ми е... Абе тоа го употребуваат тинејџерите ако не им се привлечни нивни врсници - другар ми е...

Немој , бре мајку му, сексуално активно машко си ти... Немој такви тапи изјави!!!
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
јеби га Долфин си знам ја шо сакам не летам ја. Ја знаеш онаа угоре високо удоле длабоко. Така ја си сакам нешо шо ќе ми е при рака да си го грабнам, а не да летам по цури шо се многу далеку од мене ко рагаза и коцка.
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
Делфине ја коа кажам дека со некоја нема да направам ништо си стоам на збор мада не знаеш зашо го пишувам тоа дека со неа не би ништо поради чисто објективни причини.
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Anonymus1 напиша:
Делфине ја коа кажам дека со некоја нема да направам ништо си стоам на збор мада не знаеш зашо го пишувам тоа дека со неа не би ништо поради чисто објективни причини.
Ок, ок... Јас за разлика од тебе, ако не правам ништо си имам чисто субјективни причини...

Али затоа јас и ти припаѓаме на 2 различни групи... Ти си ДК, јас сум неврзан...

И следствено на тоа, гарант и различно ја цениме сексуалноста на милите ни форумџики...
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
абе не би рекол мислам дека имаме многу слични ставови и размислувања по основ на многу прашања само што не сме седнале асално да ги размотриме и да видиме што, како и до каде сме истомисленици, а каде секој си е по својот пат.
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Тенк ју, тенк ју на тебе и на уште неколку од претходните страни.:icon_redf:wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom