Кој ви зрачи "најсексуалски" на форумов? :)

yin yang

Who, me?
Член од
24 април 2005
Мислења
1.621
Поени од реакции
32
Ацид... гледам од прее. Кој ти е тој на аватарот?
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Garfield напиша:
Mary_Jane
Zlobnica

Безпоговорно се приклонувам, се поправам за досега изнесено, јавно јамка на шија клавам, се бесам на крушка дива, на топола или слива ако вистината не е таа, онаа погоре во два јузернејма напишана!!!
Типичен пример за дудлач. :dudlac:
 

yin yang

Who, me?
Член од
24 април 2005
Мислења
1.621
Поени од реакции
32
Dolphin напиша:
Јин Јанг????
Исто не е исклучено. Можда зрачи сексуалски. Ја не можам да ја смислам уопште, искрено, ама тоа си е субјективно


Уууууууфф!!! какви само чувства предизвикувам!!!! :)

Можеш да ме сакаш, можеш да ме мразиш, но не можеш да си рамнодушен. :wink:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Мери Џејн зрачи сексуалски со сигурно. Иако не зборам од прва рака... Од прекажано зборам... Ама верувам што слушнав..

Башка е помала сесттра на девојката што зрачи најсекуалски на форумов! - Doplhin
Doodl me that, doodl me this!
If the above stated is a doodl on the mark and not gone amiss?
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
yin yang напиша:
Уууууууфф!!! какви само чувства предизвикувам!!!! :)

Можеш да ме сакаш, можеш да ме мразиш, но не можеш да си рамнодушен. :wink:
И на крај краева ништо лично... Само сум неслободоумен... Расиста, шовиниста, националиста, како сакаш крсти ме, ама сум мноооооооогу мнооооооооооогу против лезбејки кои уште пак и тврдат дека се би!!!

Ма све тоа треба да се :pishtoldz
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Dolphin напиша:
Не! Не сите.

Бич (Катја) можеби физички на слика зрачи, ама иако не ја знам лично, ќе си дозволам да кажам дека не зрачи сексуално нешто посебно.

ДаБич народна... Можеби... Иако тешко некоја 16 годишна да ми зрачи сексуалски, не е исклучено.
Реков, за нивни 16 и 17 години и тоа како зрачат сексуалски. Свесен сум дека се далеку од опсегот на зрачење секц кои го имаат некои други личности. Како и да е, јуниорки се, ама на добар пат се за влез во А селекцијата.
Dolphin напиша:
Дани, е кул и супер, и се, ама е многу далеку од ЗРАЧЕЊЕ сексуалски.. Ок е девојчето муабет уз кафе да си направиш.
Знам дека сакаш психолошки игри. Тоа што го правиш е интелигентен начин на дудлање. Затоа и кажа дека не ги поддржуваш ни дудлачите ни анти-дудлачите. Ти дудлаш, ама не толку заморно како некои други. Ова што го кажа за Дани е типична интелигентна замка :wink: Се надевам дека ќе загриза...
Dolphin напиша:
Јин Јанг????
Исто не е исклучено. Можда зрачи сексуалски. Ја не можам да ја смислам уопште, искрено, ама тоа си е субјективно.
Тоа ми беше и мене муабетот. Не ја знам, ама знам дека е би. Можда ради тоа ми зрачи сексуалски.
Dolphin напиша:
Мери Џејн зрачи сексуалски со сигурност. Иако не зборам од прва рака... Од прекажано зборам... Ама верувам што слушнав..

Башка е помала сесттра на девојката што зрачи најсекуалски на форумов!
Првото важи и кај мене. Второто исто така важи и кај мене. Само без извичниците. :wink:
 

yin yang

Who, me?
Член од
24 април 2005
Мислења
1.621
Поени од реакции
32
Dolphin напиша:
И на крај краева ништо лично... Само сум неслободоумен... Расиста, шовиниста, националиста, како сакаш крсти ме, ама сум мноооооооогу мнооооооооооогу против лезбејки кои уште пак и тврдат дека се би!!!

Ма све тоа треба да се :pishtoldz

Ама не се лутам
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Acid напиша:
Знам дека сакаш психолошки игри. Тоа што го правиш е интелигентен начин на дудлање. Затоа и кажа дека не ги поддржуваш ни дудлачите ни анти-дудлачите. Ти дудлаш, ама не толку заморно како некои други. Ова што го кажа за Дани е типична интелигентна замка :wink: Се надевам дека ќе загриза...
:wink:
:ne: ова е искрен пост... Ја дудлам многу поинтелигетно од ова... МНОГУ МНОГУ поинтелигенто!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Одамна мислев да пишам, ама сум изумил...

Коцка.
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Ај и јас да се изјаснам....
Катја и Мери Џејн дефинитивно, ама се младички.
Даниела, Девилиш, Дивне, Форчун...
И јин-јаннг и лелеаа, веровато ради мојата прљава фантазија!
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
хммм.. Ејсид ајде кажи каде тоа ја нападно дудлам си кажав ја шо имам да си кажам си кажувам преку ПП или јавно у тет-а-тет средба. Кај мене нема работи од стилот ајде сеа ќе се лижеме преку монитор. Ако некоја од девојките на форум ми е интересна и ми здрачи со сексуалност ја би и закажал средба, е сеа дали нешто би се случило или не тоа не зависи од мене, се е до муабетот како шо иде онаа народната: "Убав збор железни врати отвора". Така е и овде ако знаеш да го кажеш тоа шо го сакаш од некого, а да не ти се налутат јеби га не е дудлање тоа туку само искрено барање на некои нешта.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Ване, да се вратиме на темата. Јас и ти ќе дудламе по ПП, може? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom