Кој ви зрачи "најсексуалски" на форумов? :)

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Zumbul напиша:
Сите се секси на свој начин. Од тоа што сум го следел форумот можам да кажам:

- по аватари: двете кучки, коцка, goddess of chaos
- по постови: mary jane, fortune
- по дифолт: macedalien :)
Macedalien!!!! Безгрижен ми биди пријателе, по Торчо и Тончи, лукавиот ти донесе уште еден за тебе надежен! Зумбуле, жалам, ама си навлече бељата на форумската душа, сега каде и да е, ќе осамне новиот потпис на Мацедалиен. :pop: :pop: :pos: :pos: :baeh: :pos:

Инаку, за Мери_Џејн, Злобница, не само сексуалски, туку и духовно, возвишено, како две капки бисерни, како роса што цут цути и расцутува, како дукат и камења бесценети, обте, лични, моми, убави и умни, тука нема збор!
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Garfield напиша:
Ако ова не е пост дудлачки, не знам кој е.
Нејзиниот пост беше дудлачки. Као демек ејсид е најубав, ама не си го оставам дудлачот за нишо на свет. Јас ја кажав само вистината.:baeh:
Марина, кај виде ти дека ја скупски зборам ма?:pos::pos::pos::pos::pos:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
The`bItCh напиша:
Нејзиниот пост беше дудлачки. Као демек ејсид е најубав, ама не си го оставам дудлачот за нишо на свет. Јас ја кажав само вистината.:baeh:
Марина, кај виде ти дека ја скупски зборам ма?:pos::pos::pos::pos:
Нне знам баш. Јас реков, тоа што вие не го разбирате, поимате, и го нарекувате дудлање, можеби за нас, мене и другите слични, е недудлање и ние како такви не го признаваме за дудлање. Ние само си кажуваме на убав и мил начин вистината.

Сајберка, те љубам во моите сништа, посексуалски од незамиена, со подочници ватар, вратоТРЕСНА ДЕВОЈКА НА ФОРУМОВ НЕМА!

Извинете сите мои мили сонца, ѕвезди, но сајберка ве надмина :pos: !!
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
The`bItCh напиша:
Нејзиниот пост беше дудлачки. Као демек ејсид е најубав, ама не си го оставам дудлачот за нишо на свет. Јас ја кажав само вистината.:baeh:
Марина, кај виде ти дека ја скупски зборам ма?:pos::pos:
ти скроз погрешно ме имаш сфатено :pos: зато шо во претходните постој кажвеа дека аватарот на Ејсид многу бил секси, јас реков дека Рики Мартин ме нервират и зато сеа не ми зрачит најсексуалски :icon_lol: а зато шо Гарфилд сите женски ги имат подбуцнато со некои од своите карактеристични постој, морав да го спомнам и него :wink:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
МаРиНа`Ох напиша:
ти скроз погрешно ме имаш сфатено :pos: зато шо во претходните постој кажвеа дека аватарот на Ејсид многу бил секси, јас реков дека Рики Мартин ме нервират и зато сеа не ми зрачит најсексуалски :icon_lol: а зато шо Гарфилд сите женски ги имат подбуцнато со некои од своите карактеристични постој, морав да го спомнам и него :wink:
Јас, Марино, на ниедна лага не сум и искажал, напишал, сал вистина сум издумал, моја езерска убавице, мој насмеан галебе. :se_ molam
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Garfield напиша:
Јас, Марино, на ниедна лага не сум и искажал, напишал, сал вистина сум издумал, моја езерска убавице, мој насмеан галебе. :se_ molam
:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :music3: :pos:
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Zumbul напиша:
Сите се секси на свој начин. Од тоа што сум го следел форумот можам да кажам:

- по аватари: двете кучки, коцка, goddess of chaos
Да ми видиш некој од претходните аватари,нема да мислиш така веруј ми :icon_lol:
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
ragazza напиша:
...Kolku ubavi da bea ti denovi izgubija sjaj, mnogu bledi stanaja ..
GENTELEM izleze Kabadaja , klosar ispadna vo moj ochi , jas mislef ova bese megu nas a ne za site 1000 clenovi na kajgana ....Vo momentov bidi sreken sto sum daleku a za mila i dobra Da jas sum i mila i predobra no Ti to go zloupotrebi , nemafme jas i ti takof dogovor .Mnogu raboti za zal sega mi se po jasni ... Ne sakam i se nadevam deka nema nikogas da te vidam uste ednash. Ke ve molam i na forum ne me spomuvajte nema da ve spomnuvam .
Blagodaram na cesta
Ма ајде, што ако се договоривме да ќутиме? Јас знам зошто, за да не се лутат многу луѓе, бидејќи ти си многу внимателна... Затоа си ти мила и предобра, ама не треба да се грижиш толку многу за сите! воопшто не е нивна работа каде си шетала ти, и со кого! Треба они да се запрашаат зашто не биле они тие кои што те шетале до
Солун?
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
jas zracham najseksi ima nekoj nesho prtiv ova ?? :D
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Има, не зрачиш.

Злобница, Мери_Џејн, Дивнето, Даниела.....еееееее има многу пред тебе:pos:!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom