Кој ви зрачи "најсексуалски" на форумов? :)

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Даниела, ОБДН, Бејби, Перл, Мериџејн....
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Ма сите бре. Чим видам пост на форумов - ми се дига одма.

Упс... погрешен форум... me stupid ....
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
ja ovaka da daam eden konstrukriven predlog....
vo ovaa tema da odgovaraat samo onie koi se DUDLACHI bidejkji i delenjeto komplimenti e vo dudlanje (ako nekoj ne znae) e sea pazete se vie sho se imate pishano deka ste ADK samo ako vi nachekam post ovde odma idete u ilegala i ve staam na raspit kako sho kako i veruvajte ja gubite samodadenata etiketa na ADK (mada ja ne veruvam deka nikoj ne dudla)
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Anonymus1 напиша:
ja ovaka da daam eden konstrukriven predlog....
vo ovaa tema da odgovaraat samo onie koi se DUDLACHI bidejkji i delenjeto komplimenti e vo dudlanje (ako nekoj ne znae) e sea pazete se vie sho se imate pishano deka ste ADK samo ako vi nachekam post ovde odma idete u ilegala i ve staam na raspit kako sho kako i veruvajte ja gubite samodadenata etiketa na ADK (mada ja ne veruvam deka nikoj ne dudla)
Чекај сеа!!!!!
Ај прати го Гарфилд - во коалициската тема - кај шо баш ми одговара дека комплиментисање не се тура во ист кош!!
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
A inaku za toa koj mi znachi najseksualski na forum nema sho da si kazhuvam tuka kje si kazham ja u PP ili pak u facka ko sho ljubim da kazhuem ja streight to the face.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Едно лицемило, еден лик чеден, за мене е убав, многу вреден, по ука, ум и става стројна, со поглед нежна, салдострастие чиниш.

Комплимент, што е тоа?
Вистина или лага?
Јас вистини делам, велам, како што чинам дека чувствувам.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Doodle me this, doodle me that!
Who's the big fat doodl cat?
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
yin yang напиша:
Wouldn't you prefer, my dear yin yang, my dear forum friend, my dove and elven princess, my immortal soulmate, to be rather flattened on thine feathermade bed by him, than just simply flattered? :raz: :raz: :icon_cool
 

yin yang

Who, me?
Член од
24 април 2005
Мислења
1.621
Поени од реакции
32
Garfield напиша:
Wouldn't you prefer, my dear yin yang, my dear forum friend, my dove and elven princess, my immortal soulmate, to be rather flattened on thine feathermade bed by him, than just simply flattered? :raz: :raz: :icon_cool


Немој да си таков. :(
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Ване, за разлика од тебе, мене ако некоја ми зрачи сексуалски и ако има тема за тоа „кој ни зрачи најсексуалски” едноставно ќе пишам. Ама, нема да ја „потечам” со нападни комплименти (doodle++)...

Така да, прави малку разлика.

Најсексуалски личности:
Tha_BitcH и The`Bitch од јуниорките
Dani^^^
ying yang
mary_jane
_Zlobnica

Тие девојки зрачат најсексуалски, сигурен сум дека ќе се сложат сите.
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Acid напиша:
Ване, за разлика од тебе, мене ако некоја ми зрачи сексуалски и ако има тема за тоа „кој ни зрачи најсексуалски” едноставно ќе пишам. Ама, нема да ја „потечам” со нападни комплименти (doodle++)...

Така да, прави малку разлика.

Најсексуалски личности:
Tha_BitcH и The`Bitch од јуниорките
Dani^^^
ying yang
mary_jane
_Zlobnica

Тие девојки зрачат најсексуалски, сигурен сум дека ќе се сложат сите.
Не! Не сите.

Бич (Катја) можеби физички на слика зрачи, ама иако не ја знам лично, ќе си дозволам да кажам дека не зрачи сексуално нешто посебно.

ДаБич народна... Можеби... Иако тешко некоја 16 годишна да ми зрачи сексуалски, не е исклучено.

Дани, е кул и супер, и се, ама е многу далеку од ЗРАЧЕЊЕ сексуалски.. Ок е девојчето муабет уз кафе да си направиш.

Јин Јанг????
Исто не е исклучено. Можда зрачи сексуалски. Ја не можам да ја смислам уопште, искрено, ама тоа си е субјективно.

Мери Џејн зрачи сексуалски со сигурност. Иако не зборам од прва рака... Од прекажано зборам... Ама верувам што слушнав..

Башка е помала сесттра на девојката што зрачи најсекуалски на форумов!
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Mary_Jane
Zlobnica

Безпоговорно се приклонувам, се поправам за досега изнесено, јавно јамка на шија клавам, се бесам на крушка дива, на топола или слива ако вистината не е таа, онаа погоре во два јузернејма напишана!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom