Која музика не сакате да ја слушате воопшто?

Кој вид на музика не сакате да го слушате


  • Вкупно гласачи
    442

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
Само едно не ми е јасно...Како можат луѓето метал да слушаат?...Стварно не ми е јасно ...зарем е можно толку патолошко-оболени фаци да има?...:)
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Само едно не ми е јасно...Како можат луѓето метал да слушаат?...Стварно не ми е јасно ...зарем е можно толку патолошко-оболени фаци да има?...:)
Паметно паметно.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.742
Поени од реакции
19.921
Само едно не ми е јасно...Како можат луѓето метал да слушаат?...Стварно не ми е јасно ...зарем е можно толку патолошко-оболени фаци да има?...:)

Еве јас сум една од тие патолошко-оболените и сеа?
А ти себе се сметаш за здрава индивидуа со Цеца на чело?
И камо ти психијатарска диплома за да некому поставиш дијагноза?
Или си ајван доктор?
 

shadow_rr

Resistance is Futile
Член од
8 јули 2006
Мислења
1.807
Поени од реакции
323
Не можам да слушам: турбофолк, електронска музика (4 години учев електро и не спомнаа дека компјутерот е инстурмент :)), рап, поп и емо.
Љубител сум на квалитетна музика како класичната, џез, блуз, рок и метал.
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Само едно не ми е јасно...Како можат луѓето метал да слушаат?...Стварно не ми е јасно ...зарем е можно толку патолошко-оболени фаци да има?...:)
Секој си има свој укус, ја слушам скоро секаква музика ама наомилена ми е рок и метал.
Слушни ги Металика, ГНР, Еј си ди си, Ролинг Стонс , Дееп Прплс, Нирвана и после кажими дали имаат лоша песна !!!
 
V

[vladimir]

Гостин
Само едно не ми е јасно...Како можат луѓето метал да слушаат?...Стварно не ми е јасно ...зарем е можно толку патолошко-оболени фаци да има?...:)
Ај објасни ми што за тебе значи патолошки-оболени лица(фаци) зошто навистина неможам да сфатам од каде тоа право го земаш да невредуваш некој само затоа што не го дели истото мислење со тебе во однос на музиката.
 

shadow_rr

Resistance is Futile
Член од
8 јули 2006
Мислења
1.807
Поени од реакции
323
Само едно не ми е јасно...Како можат луѓето метал да слушаат?...Стварно не ми е јасно ...зарем е можно толку патолошко-оболени фаци да има?...:)
Ти одговара title-от многу :)
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
Само едно не ми е јасно...Како можат луѓето метал да слушаат?...Стварно не ми е јасно ...зарем е можно толку патолошко-оболени фаци да има?...:)
И мене не ми е јасно зашто постојат толку глупи луге .. ама шо да праам!
 
U

UnholY

Гостин
Само едно не ми е јасно...Како можат луѓето метал да слушаат?...Стварно не ми е јасно ...зарем е можно толку патолошко-оболени фаци да има?...:)
Вчера, прочитав во Црна Хроника дека Let 3 силувал некоја параонична девојка.
 

Dehumanizer

Chicken Invader
Член од
29 јуни 2008
Мислења
71
Поени од реакции
5
Значи ко прво и металот е музика ко и остало. Најмногу мразам е коа ќе прочитам како се јаде гомна за нешо шо не е негова работа. Ако не слушаш метал-не слушај енд шат д фак ап. Извинете за офф-топик...да се вратам на темата. Од анкетата горе не слушам се освен последните три. Зашто? Зашто не ми лежи. Крај!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom