Кошаркарска репрезентација на Македонија

А

Ајсшутер

Гостин
Уште еднаш ако ги гледам дупкиве наши Мартин да не се викам :kesa:
Илиевски и Мираковски заедно зарака и у Вардар ајт..
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
Да ти ебам репрезентацијатааааа, оставка на тренерот ОДМА!!!
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Абе мираковски да дадеше 1 барем од слободните фрлања ама одејте отепајте се... :kesa:
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Како е можноооооооооооо.Педеи говеда све.Е браво бе мираковски ѕверу хероју,го има тасевски шо не го стаи мираковски.
САМИ СМЕ СИ КРИВИ.
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
На мамицата у пичка да ви ја наебам македонска морони низаедни, да даде господ рацете да ви се исушат пичка ли ви матер неспособна!
И немој некој да ме циритал или да каже дека несмеам да јадам гомна, слободно може да си кажам.
После не сме успевале во ниедно поле, па како бе со вакви паразити глупи
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
јас кога ви кажувам дека не се припремаат се заебаваа епа ете не решија во последна секунда како што највеќе боли.
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.751
Поени од реакции
5.470
сепак мислам дека ја газеше линијата коа шутираше за три во последниот напад 100%
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Добро бе ненормални едни све да ви ебем.Ај остај што ме заебаја за 3000 имав стаено на Македонија ама барем да победеа.Аууууууууу како ме изнервираја ццццццц
 
А

Ајсшутер

Гостин
Мираковски ептен дупка нејкам да го видам веќе глупак,ами па и Илиевски како можеше кога највеќе ни требаше промаши слободно фрлање :toe:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
сепак мислам дека ја газеше линијата коа шутираше за три во последниот напад 100%
ДА, се нервирам премногу затоа што вака тепаа, ГАЗЕШЕ И ЈА ВИДОВ, СИГУРЕН СУМ! Ненормална работа.
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
770
Поени од реакции
266
ko u rabotnicki da igral mirakovski se zensko da mu _ _ _ _ !!! lele EDNO BE EDNO!!!!!!
ilievski u mavrovo neka ide da igra!!!! :kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom