Коце Трајановски за зелениот бран на Партизанска :)

Член од
8 декември 2009
Мислења
702
Поени од реакции
528
Верувале или не мене не ми смета што опцул, посебно што ова не е обраќање до јавноста туку „скриена камера„. Па има ли некој во државава што не пцуе, да му ебам мајката :D.
Ама ептен ми смета што фацава е експерт за се а и сервилноста на луѓево, да му ебам мајката кој на клипов е експерт за сообраќај, Коце или другиов? Можеше да му текне да предложи фонтана на средна лента, луѓево да се разладат додека чекаат на семафор.

Плаче државава за „атомска с лева„:facepalm:
 
В

влијателен

Гостин
Не разбирам зошто му пречи знакот? Нели беше препораката, ако се движат 50 км на час ќе го фатат зелениот бран? Што не разбрал Коце?
 

edin4o

Продуцент
Член од
4 април 2010
Мислења
1.419
Поени од реакции
461
Коце ја гледа Гулабица:
“Шо е оваа Гулабица бре?
-“Господине, ова е најпознатата интернет ѕвезда во Македонија“
“Абе да и ебам мајката“
-“Неможете презафатена е“
“Ами да и ебам мајката кога ти кажувам...“

Осеќам ќе има многу вакви заебанции у блиска иднина :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ја него да му го ебам зелениот бран, кај се видела сообраќајница со семафори и пешачки на пет метра, се знае како треба да биде тоа решено. Премини за пешаци под улицата како што има во Будимпешта, Прага, Варшава и крај на муабетот, а не тука бранови, фреквенции, херци.
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.704
Поени од реакции
22.134
Да сум јас градоначалник на Скопје, уште на првата пресконференција после изборот сочно ќе си испцујам, да ме извадат на сите весници, портали и телевизии, да се случи чудото за 3 дена, за да не ме замараат и следат наредни 4 години кога ќе одам во кафана дали сум опцул расположен со друштво или не.
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.724
Поени од реакции
1.482
Ех де голема работа опцул во неформален муабет кој го снимиле камерите и сега што ? Како што рекоа некој членови погоре та сите пцуеме замислете како се обраќа градоначалникот на Кавадарци на пример :) Ако некој направи нешто за Скопје тоа е Коце и тука нема никој што да зборува сите грешат понеогаш нели ?
 
Член од
12 август 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
2.031
Го личи да пцуе ама не како градоначалник. Нов бран.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom