Коце Трајановски за зелениот бран на Партизанска :)

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Мх, кец на десетка муабетов а про по она зошто се селел народов од тука. Е вакви сељачишта земаат плата за да ја управуваат државава. И повеќе му замерувам што му се испонаша онака на човекон, отколку што му се испушти пцовката. Вулверин страјкс аген....
 

baksterski

Националист тип 500
Член од
22 февруари 2010
Мислења
431
Поени од реакции
277
Ни ја испоебаа државата
 
K

kalimer0

Гостин
Груевски: Што артилерија да ви ебам? :icon_lol:
Коце: Еби го знакот да му ебам мајката...

Цела власт опасни ебачишта, ќе испадне буквална онаа "Не ми треба секс - Коце и Грујо ме ебат секој ден"
 
Член од
21 март 2012
Мислења
3.277
Поени од реакции
3.055
Не сватив што сака да пишува со текст
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Овие брате се заслужни за цела сексуална револуција. Не ебаа во здрав мозок начисто. #дамуебаммајката
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.735
Поени од реакции
7.983
Сеа веќе ново ќе имаме а? Наместо Жега нека си ибе мајката > Жешко да му е *бам мајката - "Коце style" :eek:
 

Мачорка

Shining Star of Paektu Mountain
Член од
25 февруари 2011
Мислења
1.955
Поени од реакции
12.542
Da vi kazham pravo, mnogu mi se naprai keif koa vidov deka Koce znael i da opcue.
Ja nego go simpatisham ushe od lani, koa iskochi taa fotkata na koja Koce dzogira na nekoja grchka plazha vo
Mitch Buchannon style, ama posle ovoj izblik na elokvencija definitivno se zaljubiv vo nego. :love:
Utre sabajle go vadam posterot od Dragan Vucic i na negovo mesto go zakachuvam Koce, mojata nova ljubov .
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Da vi kazham pravo, mnogu mi se naprai keif koa vidov deka Koce znael i da opcue.
Ja nego go simpatisham ushe od lani, koa iskochi taa fotkata na koja Koce dzogira na nekoja grchka plazha vo
Mitch Buchannon style, ama posle ovoj izblik na elokvencija definitivno se zaljubiv vo nego. :love:
Utre sabajle go vadam posterot od Dragan Vucic i na negovo mesto go zakachuvam Koce, mojata nova ljubov .
Не забравај и да мастурбираш на него ;)
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Da vi kazham pravo, mnogu mi se naprai keif koa vidov deka Koce znael i da opcue.
Ja nego go simpatisham ushe od lani, koa iskochi taa fotkata na koja Koce dzogira na nekoja grchka plazha vo
Mitch Buchannon style, ama posle ovoj izblik na elokvencija definitivno se zaljubiv vo nego. :love:
Utre sabajle go vadam posterot od Dragan Vucic i na negovo mesto go zakachuvam Koce, mojata nova ljubov .
и не заборавај сообраќаен знак до постерот да ставиш!



Внимание, Коце на патот!
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.403
Поени од реакции
6.024
Не сватив што сака да пишува со текст
На место за знакот за препорачана(дозволена) брзина од 50 км на час, Коце сака да стои знак на кој пишува зелен бран :D ...бранот да го одвејт... Него наместо знаци за регулирање на сообраќајот нека постават знаци на кои ќе се информираме за државава ни од географски,историски и културен аспект...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom