Косовските хакери повторно напаѓаат Македонски сајтови поради освета

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.904
Поени од реакции
41.851
Не се Албанци не верувам да се толку запознаени со вакви работи. Они не знаат ФБ да користат а не да хакираат веб страни :pos: Ова се некои Грци кои се преставуваат дека се од Косово.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.521
Поени од реакции
11.434
Нашине веб страни па што се чувани,осмооделенец со малце познавање ќе ги хакира за 5 минути.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.963
Поени од реакции
195.486
Нашине веб страни па што се чувани,осмооделенец со малце познавање ќе ги хакира за 5 минути.
Тоа де, рандом неписмено од исто така рандом затуцано место во Македонија да најдеш и да му дадеш 2-3 линка од Гугл ќе го направи истото. Не дека се чувани нешто јако, платформите на кои се правени се никакви.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.231


Досадни се со ова хакирање. Ебате децата, никој не се замара со тоа...
 

Amaterasu

123123113
Член од
17 април 2012
Мислења
1.117
Поени од реакции
1.027
Ако нападот на ретардирана македонска страна која има 10 посети на годишно ниво те прави хакер, тогаш и Антиќ е НБА ѕвезда...
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Како мислиш цел Запад го земаа, дообјасни се.

мислит на овие од западов што го измислија хакирањето... е сите нив ги зеле под косовска контрола :ROFLMAO:

зш ак мислит западно од вардар, или западно од атлантикот... значит не мислел :)
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.561
мисли на овие од западов што го измислија хакирањето... е сите нив ги зеле под косовска контрола :ROFLMAO:
:ROFLMAO:

Со 3% писменост држава срамота е вакви муабети да се прават.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom