Коронавирус самоизолација и домашно вежбање

Член од
25 септември 2016
Мислења
738
Поени од реакции
847
Недај боже во темава да дојди уште еден веган и таман да си бидите со бош муабет :cool:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
8.135
Поени од реакции
12.771

...нозе, задница и стомачни!
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
8.135
Поени од реакции
12.771

...еве, да не ги заборавиме и пензионерите кои се активни на форумов малку да се размрдаат дома за време на полицискиот час. :smirce:


... само таа што води и првите две вежбаат како што треба, па само нив гледајте ги и држите ритам до крај со движење на половината и стомачните координирано со рацете!
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.736
Поени од реакции
625
Користам ластик од Ранерс, може се да се вежба на него, со мала едукација по нет за вежбите, таман е.
п.с стварно не ми е јасно зошто толку се скапи реквизитите по продавниците :/
 

Kajgana Shop

На врв Bottom