Колку лесно се заљубувате?

Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
Член од
29 февруари 2008
Мислења
370
Поени од реакции
13
ima edna razlika. ti znaes vo kogo si zaljuben i zasto go sakas toa. a jas znam so sakam ama ne znam kako do toa
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.797
Многуу лесно особено ако сум пијан. Ми имаат речено дека не сум бил способен да сакам. Па не знам гледам на љубовта како на филозовско прашање со многу непознаници, чудна равенка заебана работа. Прави да се чувствувам несигурен во себе и е единствена ситуација каде што таквата состојба не ми пречи многу, а тоа што не ми пречи е проблем. Несигурноста самата по себе прави да сум предиспониран кон грешки и то.
А да и многу глупости тресам тогаш :pos::pos::pos::pos::pos::pos:, голема несреќа за атеистиве на форум што во моментов не сум заљубен :smir:.

 
Член од
23 јули 2009
Мислења
217
Поени од реакции
8
Мн лесно може да се затрескам ако некој тип ми привлекува физички а плус па и ако ми обрнува повеке внимание готова сум :back:
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
370
Поени од реакции
13
значи мојов ми скока на глава пошо не е заљубен во мене :jaj:
жити ја....кажи и на таа твоја другарка ортомче да си купи.:kesa:
 

ani4e

mega star
Член од
12 јули 2009
Мислења
158
Поени од реакции
3
ja bes simatija nikad se nemam ostaveno..se zaljubuvam na 1,5god ali koga ke se zalubam mi trae...mnn oti taka:icon_frow:icon_frow
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
значи мојов ми скока на глава пошо не е заљубен во мене :jaj:
жити ја....кажи и на таа твоја другарка ортомче да си купи.:kesa:
ne i kazuvam na drugarka mi da si kupi ortomce,jas mnogu si ja sakam,...i jas ke i kupam ortomce ako treba...:)
ne znam za tebe,ama kaj mene ne e taka,koga jas sakam nekoja ne sakam ni za mig da ja povredam,pa zatoa momentalno kupuvam vreme i ke vidam sto ke pokaze vremeto...poveke nejze i posakuvam sreka otkolku sebesi...
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
370
Поени од реакции
13
тоа е сосема нормално. кога некого навистина го сакаш -да му ја посакуваш целата срека...макар и да не е со тебе. додека во денешно време народов мисли сосема другачие.
ти продолжи да купуваш време....но не заборавај дека некад и дневник треба да земеш. чисто колку да смениш :baeh:
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
тоа е сосема нормално. кога некого навистина го сакаш -да му ја посакуваш целата срека...макар и да не е со тебе. додека во денешно време народов мисли сосема другачие.
ти продолжи да купуваш време....но не заборавај дека некад и дневник треба да земеш. чисто колку да смениш :baeh:
si zemav jas poveke dnevnici,a i onaka ne cekam sam,...taka sto...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom