Колку знаете да сакате?

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
Ного знам да сакам, дури ка сакам сакам со цела душа и не ми е гајле за ного работи баш...Ама некак сега почлнувам да се менам и не га покажувам ного мојата љубов, додека не сум сигурна оти нема да бидам повредена...Кажувам само на моите најблиски...
 

Narkos

...::enter my mind::...
Член од
12 април 2007
Мислења
677
Поени од реакции
5
znam da sakam,a i da ne sakam,lazam deka sakam
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
mnogu, duri poveke od kolku sto bi trebalo
 
Член од
10 април 2007
Мислења
166
Поени од реакции
0
Pa znam da sakam, i toa mnogu... Duri i koga toa nekoj ne go zasluzuva (ne zboruvam za nekoja dalecna, nevozvratena platonska ljubov pa da se pravat trista cuda za da se osvoi taa licnost). Imam golemo srce za ljubov i znam da ja pokazam i dokazam taa ljubov na najrazlicni nacini... i najiskreno!
 

Lost Angel

Машко сум, конечно.
Член од
28 јуни 2007
Мислења
417
Поени од реакции
21
Само небото е лимит...
Знам да сакам и преку него...
 

Jukka

chili
Член од
16 мај 2007
Мислења
537
Поени од реакции
2
najverovatno mnogu znam da sakam(siroka dusa imam) ......ali edno mi e kr's, ne sum borben .... nekoi za nekoja licnost ke napravat 10000 raboti da ja osvojat a kaj mene toa go nema .... takov karakter sum
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
ех колку знам да сакам а колку знам и да мразам доколку мојата личност е повредена тоа е чудо
кога сакам сакам во неизмерни граници и го покажувам тоа...па нели е убаво кога некој ќе се осети дека е сакан:back:
 

Marchence

In love with Ssss
Член од
17 мај 2007
Мислења
483
Поени од реакции
1
па си сакам јас многу, долго , искрено, без задни намери, без скриени глупости, чиста и прекрасна ЉУБОВ за моето сашенце:back:
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Сакам премногу и би направила повеќе од доволно да докажам дека го сакам но недоволно кога станува збор за мојот живот и мојата среќа
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
само мојата бивша го знае точниот одговор на ова прашање...
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Koлку знам да сакам...
Koга ке добијам дозвола од некоја девојка дека е спремна на мојата љубов :smir:
Toгаш ке и одговорам колку знам да сакам .:wub:
Знам да сакам и сакам да сакам !
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Прво да кажам дека има луѓе кои различно ја манифестираат љубовта...кај некои не се ни приметува дека се заљубени,а многу сакаат и многу даваат за љубовта.Значи зависи.

Инаку конкретно за мене.Па многу сакам.Сакам искрено и не барам ништо за возврат освен почитување.Секогаш цврсто се држам за моите чувства и за љубовта која што ја чувствувам кон некој.
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
prasajte ja mojata devojka...ke vi go kaze praviot odgovor...mislam deka ke kaze nesto vo smisla: PRAV KAZANOVA:):)
 

Мармеладова

Tale of the inexpressible
Член од
21 април 2006
Мислења
1.743
Поени од реакции
184
знам да сакам и така и така, а ако ми е возвратена искрена и без лажење- многууу:)
 
Член од
12 ноември 2005
Мислења
396
Поени од реакции
8
Sto ke napravam , za nea?? Ke napravam gravitacijata da ne i dejstvuva... Ako stvarno ja sakam i znam deka me saka ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom