Колекционери на стари пари

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од vojvodata, 30 јуни 2006.

 1. bub00

  bub00

  Член од:
  28 јули 2016
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  42
  понуди цена во инбокс
   
 2. bube nikolovski

  bube nikolovski

  Член од:
  9 мај 2011
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  1
  Здраво на сите кажете ми нешто повеќе за овие банкноти дали нешто вредат и колку ви благодарам на сите
   

  Прикачени податотеки:

Сподели преку: