Кои ви се омилени пози за секс?

Ares

Immortall
Член од
3 февруари 2009
Мислења
154
Поени од реакции
11
Cowgirl ми е една од поомилените, а може и Doggy, онака сакам да гледам како влегува полека во неа (недајбоже црнкиња да е, црно- бело, влези излези) :pos2:
 

Велко камионџијана

Кенгur Lavoви гроup
Член од
20 март 2009
Мислења
379
Поени од реакции
98
Аа, вака.. секоја поза е добредојдена:pipi: ама ќе ги издвојам доги и нарочитооо спун (spoon) која е идеална кога: Shes sleepy, but you want to have sex.:pipi:
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.409
Поени од реакции
2.517
Doggy и мисионерска
 

MiloBilderce

Bukake anyone ?
Член од
7 ноември 2009
Мислења
1.238
Поени од реакции
70
Reverse cowgirl , sideway i normalno najdobrata : doggy style baby !!!
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Секоја, ако ме привлекува силно девојката.
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Натртување на маса и крената една нога:drk::back:
 
Член од
1 февруари 2010
Мислења
57
Поени од реакции
4
Имам испробано повеќе пози и не би издвоил некоја за посебна. За почеток ќе кажам ме исполнува мисионерската во двете варијанти,Многу интересна е т. н. поза рак( ја најдов на интернет) која ја испробавме со партнерката, беше фантастично, како варијанта доаѓа во предвид и кучешката(одпозади кога целосно ја контролираш ситуацијата, интересно е кога газето ти е пред тебе, го гледаш како меша лево- десно, напред- назад. Дане заборавам, пред некој ден пробав секс на машина за перење, партнерката качена на неа, кога ќе почне центрифугирањетона машината самото вибрирање си го направи своето : гарантиран обостран оргазам.Како најново искуство почесто ќе ја користам со партнерката, и ви ја препорачувам на сите кои не ја пробале:toe:
 

Milovoe

деЧак со оЗЛОгласен СмешаК
Член од
13 декември 2009
Мислења
90
Поени од реакции
24
Doggy i Cowgirl ... howdy!
 
Член од
24 јуни 2008
Мислења
1.705
Поени од реакции
75
Ми се допаѓа да бидам јаван, кучешки стил и ми се допаѓа мисионерската ама со нејзините нозе на моите рамења. Од оралниот секс ми се допаѓа "riding my face" :back:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom