Кое е најнеобичното место каде што сте имале секс?

Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Мистичен напиша:
baby напиша:
Mojot spisok na neobicni mesta e podolg:vo lift,vo voz-spavaca soba,vo kola,na hauba od kola,na klupa vo park,na zurka vo WC,vo podrum,na ves masina,na sank.....
Хух! Баш би сакал да те запознаам и да ти го проширам списокот за следниве места: на канта од сирење, на гилендер, на вратило за тресење ќилими, на кров од зграда со поглед на Водњанска (откога ќе го сефтосаме влезот)...
Moze,moze nema problem samo na kanta od sirenje nekako ne mi se pravi merak bre bi na gajba od pivo :lol:
 

SaLt

symbian & iOS master & android
Член од
2 април 2005
Мислења
291
Поени од реакции
85
do eden spomenik u park na odmor u varna(bugarija) :D
 
Член од
7 јули 2005
Мислења
25
Поени од реакции
1
Vo kancelarija kaj mene. A najinteresno e sto imame non-stop video nadzor. Pa bevme kako vo realnoto sou ,,TOA SUM JAS''. A na tipot mu kazav otkako zavrsivme rabota. Bese mnogu sreken sto ke go gledale
tipovite od obezbeduvanje. A kolegive mislea deka e deloven sostanok.
 

The_Grim

Acid Nightmare
Член од
22 ноември 2005
Мислења
1.501
Поени од реакции
24
U dnevna soba na pod, pod kebe, sabalje posle spienje, so nejzinite cimerki na kauc i gledaat film
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
hm pa najverojatno u vece na mashina za perenje
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
baby напиша:
Moze,moze nema problem samo na kanta od sirenje nekako ne mi se pravi merak bre bi na gajba od pivo :lol:
и јас би сакал да те запознаам:icon_lol:
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
211
Поени од реакции
23
na hauba od kola ama interesnoto bese posle zurka od saem na hauba a koga svrshsivme rabota svativme deka sme pred policiska stanica :)
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Во воз релација Париз-Лион. Ептен незгодно оти возовите се преполни а ти во тоалет (ама тоалетите чисти и тоа како дома :wink:)
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
у кола, не толку необично ама одличен секс...
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
na eden seminar kaj sto bevme po 6 dusi vo soba ... malku [pose se zapivme i site spieja (valjda) ... dodeka nie si brkavme rabota bez pardon ... vo site mozni pozi :) ... se nadevam deka ne snimale i spiele cvrsto :)
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Најверојатно на Белиот споменик у Струмица(костурницата),у сред бел ден,летно време.На понеобично место неможам да се сетам.
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Кога бев на одмор во Златните Песоци на сред клупа со една дебела Швеѓанка,ја си ковам а минат едни руси се дерат Давај ДАвај а на мене загорен ич кур не ми чуе,после типката вика летс го то тхе бич а јас тогаш не ја знаев тхе бич и не отидов:pos:
 
Член од
15 јануари 2006
Мислења
40
Поени од реакции
0
Лифт пред искачање во град... и во град полн со енергија џускање до сабалаје.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom