Кое е најнеобичното место каде што сте имале секс?

Член од
25 јануари 2005
Мислења
169
Поени од реакции
1
porano koga nemase kaj da vodam sex so zena mi . vodev u edna stara napustena fabrika imase krevet kebinja i si uzivav . ali sega koa ja imam doma . ko dzek legnuvam u spalna i uzivam normalno
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
DonVito напиша:
porano koga nemase kaj da vodam sex so zena mi . vodev u edna stara napustena fabrika imase krevet kebinja i si uzivav . ali sega koa ja imam doma . ko dzek legnuvam u spalna i uzivam normalno
Како си ме насмеал:))) У "Стружанка" да не било? Со фротирки?:))
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
169
Поени од реакции
1
Мистичен напиша:
DonVito напиша:
porano koga nemase kaj da vodam sex so zena mi . vodev u edna stara napustena fabrika imase krevet kebinja i si uzivav . ali sega koa ja imam doma . ko dzek legnuvam u spalna i uzivam normalno
Како си ме насмеал:))) У "Стружанка" да не било? Со фротирки?:))
ne re . ne pamtam kako se vikase. poso bese fabrika za tekstil ali zakon bese nikoj ne vleguvase i bese kako u hotel
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
ej dosega nemav slushnato za vo voz....ajmo detalji plssssssss :lol:
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
8
stilovite najvishe zavisat od toa vo kakov vagon si se pogodil ... imash vagoni so "kupea", posle onie sto se ko spalna soba, pa onie patnichki klasichni sto se ... 8)
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Jas (t.e. nie) bev(me) vo kupe. Vozot bese prazen i bese avgust mesec. Cel pat muabet a posle pred dastigneme vo Gevgelija svrsivme rabota. Pocnavme nekade vo Demir Kapija. Vsusnost, sј izleze programirano oti mnogu bese zesko a i ispotevme uste povekje, taka da koga se simnavme od vozot i koga otidovme doma direkno pod tus... Zabavataz prodolzi i vecerta kako i preku cela nedela - za zal,posle toa morav da si zaminam oti odmorot zavrsi...


:arrow: So kogo - ne vi kazuvam!!!!! :twisted:
:arrow: Kako - toa e moja rabota :wink: :lol:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
vazhno tebe ti bilo ubo:) sho kako koga zoshto so kogo koj vishol koj slushnal ne e bitno:)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Инаку, ако имал некој секс во море тогаш знае колку риби се насобираат коа ке заврши актот. (мислат дека се трошки од леб)
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Мистичен напиша:
:eek: :eek: :eek: Ти ке ми цветаш:)
Инаку, ако имал некој секс во море тогаш знае колку риби се насобираат коа ке заврши актот. (мислат дека се трошки од леб)
Pa celo leto samo toa praev - na pet metri od doma mi e!!!

:mrgreen:
 
Член од
24 февруари 2005
Мислења
5
Поени од реакции
0
Na krov na drzavna banka t.e. na Cyprus International State Bank :P :)
.. a do toa dojde zatoa sto imase dosta visok extra pogled nad cel grad Paphos a i moreto onaka...extra view stvarno :) a kako uspeavme pokraj tolku kameri i obezbeduvanje samo gospod znae kako se protnavme samo za 30 min zadovolstvo .. ali sto se pameti bogami cel zivot :)
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Кај неа у стан,додека цимерот и брат и у другата соба беа.
Незаборавно беше. :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom