Кое е најнеобичното место каде што сте имале секс?

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
У ќенеф, додека мајка и беше у дневан, а брат и у другата соба!
А со една друга, у кревет, додека до нас спиеше сестра и, а татко и и мајка и у соба до нас. Влегов преку џам и преку џам избегав да не ме узнаат кога стана татко и да моча и сакаше да влезе за да види што се случува, мала беше малата, 16 години, ама техничарче!
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
1. Isto ko i DJRadovan u amfiteatar na fakultet (vo drzavna bolnica). prazan amfiteatar, temnica (so spushteni zeleni zavesi na prozorite), dobri saat i pol sex. Posle 3-4 minuti otkako zavrshivme vlaga cigan u amfiteatarot, pali svetlo i vika "chorapi nesho da ne sakate". 8)
2. u kafich u aerodrom.. kafichov na 2 sprata, dole 2 masi gosti i personalot, a nie imavme sex gore u separe. E tuka ne bea saat i pol tuku 6-7 minuti.
3. Oralen sex na patot Solun-Kavala dodeka vozev. (so leva raka zadodushe, posho desnata mi beshe na mnogu poubavo mesto od volanot). I toa denski, dozdot sho isturashe ne shtitesheod pogledi.
 
Член од
20 мај 2005
Мислења
140
Поени од реакции
11
Најлуд секс

Јас како малишан викам дека мојот најлуд секс сум бил јас со мојата рака под ќебе. АБЕ МАЛ СУМ НЕ СЕ СМЕЈТЕ
 
S

Svetovid

Гостин
U shator. Cel kamp znaeshe sho se sluchuva unutra :lol: :lol: :lol:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Svetovid напиша:
U shator. Cel kamp znaeshe sho se sluchuva unutra :lol: :lol: :lol:
А ти вака со каџигава на глава си работеше? :lol:

@topic:
Сеуште сум немал секс на некое необично место. :?
 
S

Svetovid

Гостин
Acid напиша:
Svetovid напиша:
U shator. Cel kamp znaeshe sho se sluchuva unutra :lol: :lol: :lol:
А ти вака со каџигава на глава си работеше? :lol:
Bat of kors!
Inaku najneobicno mesto za koe shto sum chul deka nekoj se onodel e u strazharska kukjichka so pushkata na ramo. :lol: :lol: :lol: Go fatija choekot i mu dadoa nagradno otsustvo dva dena. Obrazlozhenie, ne ja simnal pushkata od ramo. (Koj bil na strazha u vojska znae deka prvo pravilo za strazhar e nikako ne smee da ja ispushti pushkata od race)
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
kaj nea doma na trosed a cimerkite bea vo sosednata soba se na se dobri 10 min
 

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.235
Поени од реакции
64
U bunjakovec na treti sprat,od zadna strana(karsi partizanska),a direktno ima stanovi so dnevni i kujni i lugje u niv so setaat na edno 6-7 metri oddalecenost:)
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
Vo lift, zagalaveni megu 6ti i 7mi kat:) iako se na se traese izmegu 10-15min :oops:
 
Член од
18 јуни 2005
Мислења
27
Поени од реакции
1
U ohrid mislam deka gorica se vika plazhata tamu u trskite nesho zhurka a u imashe ali ne probujte posho gzot si go napraiv krsh od toa koprivite :D
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Mojot spisok na neobicni mesta e podolg:vo lift,vo voz-spavaca soba,vo kola,na hauba od kola,na klupa vo park,na zurka vo WC,vo podrum,na ves masina,na sank.....
 
Член од
18 јуни 2005
Мислења
27
Поени од реакции
1
Znachi komotno moesh da prekrstish miljon dolar pusi a?:D:D:D na centrifuga trese mnogu....epten e remetenje posho mi shalta curata levo desno ne se dodrzhue:D
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
baby напиша:
Mojot spisok na neobicni mesta e podolg:vo lift,vo voz-spavaca soba,vo kola,na hauba od kola,na klupa vo park,na zurka vo WC,vo podrum,na ves masina,na sank.....
Хух! Баш би сакал да те запознаам и да ти го проширам списокот за следниве места: на канта од сирење, на гилендер, на вратило за тресење ќилими, на кров од зграда со поглед на Водњанска (откога ќе го сефтосаме влезот)...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom