Кое е најнеобичното место каде што сте имале секс?

Член од
13 март 2006
Мислења
2
Поени од реакции
0
Убедливо најчудно за мене ми е било на крпа врз свежо сечени трски .. чувството на задоволство се губеше од острата болка што ја осеќав у гзот оти тие смешните трски како сечени знаат стварно добро да бодат, а цурата баш добро се намести и се качи одозгора па нејзе и беше арно
 

Adr1anA

NAUGHTY GIRL
Член од
12 септември 2005
Мислења
198
Поени од реакции
4
во полициска станица
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
u soba :sekss: ,jas ja kekam ,krevetot krcka a tato slusal celo vreme,utre mi vika Se naspa li be momche?:wub: a jas mu vikam abe sho ima za jadenje :lud:
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
13
Поени од реакции
1
Na mnogu neobicni mesta, ama edno mi e najomileno a i deka bese neodamna. Toa bese vo kancelarijata na Batista. Inaku bivsi Kubanski pretsedatel. Toa se naoga vo Havana vo muzejot na revolucijata. Pristap vo sobata bese totalno zabranet, moze samo da se gleda od vrata. Toa uste poveke go kreva adrenalinot, a i koga dojde tetkata sto rabotese tamu i mumlase nesto na spanski a jas taman pred kraj, i aj zastani. Si zavrsiv jas rabota i dadov na tetkata 5 dolari, ona presrekna jas isto taka. I seto toa ovekoveceno na kamera, pa ima li poubavo.
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Black ICE напиша:
Na mnogu neobicni mesta, ama edno mi e najomileno a i deka bese neodamna. Toa bese vo kancelarijata na Batista. Inaku bivsi Kubanski pretsedatel. Toa se naoga vo Havana vo muzejot na revolucijata. Pristap vo sobata bese totalno zabranet, moze samo da se gleda od vrata. Toa uste poveke go kreva adrenalinot, a i koga dojde tetkata sto rabotese tamu i mumlase nesto na spanski a jas taman pred kraj, i aj zastani. Si zavrsiv jas rabota i dadov na tetkata 5 dolari, ona presrekna jas isto taka. I seto toa ovekoveceno na kamera, pa ima li poubavo.
hmmm interesna rabota...tetkata za 5 $ go stori toa...ti se pogodila tetkata nema shto...ama mislam deka nasekade tamu ima security cameri taka da neznam bash kako seto toa si go storil ama ajde da ti veruvame...:coffee:
 
J

Johnny Stulic

Гостин
Black ICE напиша:
Na mnogu neobicni mesta, ama edno mi e najomileno a i deka bese neodamna. Toa bese vo kancelarijata na Batista. Inaku bivsi Kubanski pretsedatel. Toa se naoga vo Havana vo muzejot na revolucijata. Pristap vo sobata bese totalno zabranet, moze samo da se gleda od vrata. Toa uste poveke go kreva adrenalinot, a i koga dojde tetkata sto rabotese tamu i mumlase nesto na spanski a jas taman pred kraj, i aj zastani. Si zavrsiv jas rabota i dadov na tetkata 5 dolari, ona presrekna jas isto taka. I seto toa ovekoveceno na kamera, pa ima li poubavo.
Кастро ќе те обеси за мадина.................ај не заебавај:pos::wink:и ќе оддржи еден говор од 5-6 часа за американското влијание на младината во комунистичка Македонија
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
13
Поени од реакции
1
Cisto onaka replika na replika kolku za informacija........Vo Kuba Security Camera, pa posebno vo toj muzej e seuste Science Fiction. Vtoro za taa zena 5 dolari e mesecna plata. Kolku da dolovam situacija vo Kuba. Veruvajte mi Makedonija e Zlatna drzava sporedeno so Kuba.
 

Нате

УџУџУ
Член од
7 јуни 2006
Мислења
159
Поени од реакции
0
:eek:ftopic: A смее да се лаже на темава? Мене ми изгледа ко да смее:poss:
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
На бензинска пумпа во вц
 
T

Trakon

Гостин
На клупи во Влае под ведро небо и зад градски стадион во Скопје:poss:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom