Кое е најнеобичното место каде што сте имале секс?

Член од
13 јули 2008
Мислења
17
Поени од реакции
0
vo diskoteka kartel........sedime i mene slucajno mi se ide u wc da mockam i sto ke vidam tusevi....hahahhahahaha i mi strumfna idejata.....i prekrasno hahahahhaah
 
Член од
23 март 2008
Мислења
685
Поени од реакции
165
Na terasa a intersno e sto terasava ima pogled kon glavna ulica ,i dodeka nie proucuvame nekoi novi tehniki zabludani vo sewxot komsijata ti stoel na terasa (60godisen)i ligi mu tecele na kutri covek i utre denta nasmean zadovolen od pretstavata sinoka dobro utro komsi.....da poludis....
 
Член од
6 јули 2006
Мислења
109
Поени од реакции
0
epa vaka ajde na ispoved ..... Prviot i nezaboravniot mi bese vo suma vo 11 : 27 minuti ..... iskustvo ......na stolica pred Pc .....Na Prozor so pogled kroz BT .......vo stan kaj sosedite.....(mi dadoa klu4 da im 4uvam stanot ) ........Tusiranje i zabava ............ i ne mi teknua drugo ......

a i na spalna kaj mama i tate :D hahahahahaha
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
Duri idev so edna od sk, bev dojden sk na eden den, a ni se seksashe i na dvajcata..
I ispadna deka edinstvenoto mesto e Javno WC.
I za 10 den iznajmivme mestence..turese kopashe vnatre ama se izdrzi..:D
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Najneobicno mesto ?

U napusten tunel , crna temnica ona crnkinja samo zubi i se gledaa...ja ja ebam taa mi go pushi :nesvest:
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Шо знам. У гз.
(на некого може му е обично, јас не сум практикувал многу)
 
Член од
17 март 2005
Мислења
11.493
Поени од реакции
1.585
На било кое место.Не е важно ни место ни време,само да сум со него,тогаш се ќе биде возбудливо.
Браво бе девојче! Најсодржаен одговор. Имаш зелено од мене.


P.S. Сите вие што сте споменале авион, ве чекаме на форум Авијација. :helou:

P.P.S. Сите што спомнувате адреналин и возбуда, само два збора: Сауди Арабија! Место каде што те чека сигурна смрт ако те фатат, и тоа со каменување на девојката или со сечење на главата со сабја пред цел стадион. Ако се работи за девојка од кралското семејство (кое брои 1 милион души), може да доживееш и средновековно мачење. А за да стигнеш до дотичната, мора да се преоблечеш во муслиманското срање од црна туника сосе фереџе и да глумиш дека си жена, додека Рамбо ножот ти е на готовс, за не дај Боже да е последно...
 
Член од
27 јули 2008
Мислења
79
Поени од реакции
0
na rab. masa u kujna
na masina za alista
u kola
u priroda na livada
no se toa i ne e mnogu neobicno
 

Kajgana Shop

На врв Bottom