Кое е најнеобичното место каде што сте имале секс?

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
na klupite u temniot del na parkot...sepak mora da priznaam sexot beshe na tezok i ne uzivav mnogu bidejki na sekade gledav dali ide nekoi....:)...
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.704
Поени од реакции
11.127
Во лифт :kesa:
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
64
Поени од реакции
1
Лејди Сатори напиша:
На скали.
Убаво беше, и модриците на мене две недели покасно беа убави.
probaj navecer pokraj reka, ama obavezno da ima komarci...
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
кајче сред езеро..најубо
 

ThugProphet

I'ma die a hustla!
Член од
14 јули 2007
Мислења
468
Поени од реакции
8
Dva pati mi se desilo vo voz.. Ednas pred dve i neso godini... 30+ godini imase tipkata.. Bese taka napalena ineteresno.. A jas zagoren bev.. I taka.. Kupeto prazno.. 3 i pol nautro.. Skoro nikoj vo vozot.. SI sednav da ne bidam sam vo voz ko nekoj pes.. I ete se desi.. Sedista, tuneli, temnica, zavesi imase.. Nauciv pozi sto ni na kraj pamet ne mi pagjaa deka postojat.. Jebiga.. Iskustvoto si go prai svoeto...

Vtoriot pat isto vo voz od Pp za Sk.. Lani zimoto... Bitolcanka.. Isto toa vreme.. Da bidi tragedijata pogolema, deckoto na tipkata cekase na zeleznicka... Eh ko ke mi tekni so zenska ima... C c c c c c.. Sto se ne i mislam.. Jebiga.. Ludi mladi godini :)
poz
 
Член од
29 април 2008
Мислења
184
Поени од реакции
9
vo vlez od zgrada . tipkata si nosese dolga suknicka taka da lugeto sto minea si mislea deka samo sedi vrz mene a ustvari imase klasicno in and out in and out
 

Lavanda

Модератор
Член од
18 април 2008
Мислења
676
Поени од реакции
66
У купатило на машина за перење дури е на центрифуга!:smir:
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
во градиште на плажа , 3 часот после полнок , свежо време , мир и тишина , и само езерото се слуша ... незаборавна нок ...
 

peter

Петар Пан...
Член од
6 септември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
165
Na Kokino, na kamenite stolici sto gledaat prema eden od markerite vo 2 saat sabajle na puna mesecina..
neznam dali poveke uzivav vo seksot ili gledkata.
Dokolky imate pari za benzin.. iskreno vi go preporacuvam mestoto
 

Kajgana Shop

На врв Bottom