Кога ве гледаат чудно

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
Ниту едно од двете. Не приметувам никакви погледи, не се замарам кој како ме гледа, а ако ме гледаат....нека, нивни ментален проблем.Мене не ми смета, нека гледаат:toe:
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Ништо не помислувам,знам дека е првото:wink:
 

^eli^

шат ме габри.!.
Член од
29 мај 2006
Мислења
686
Поени од реакции
1
не се замарам,колку и да ме гледаат...
нивно право,не би им забранила да ме гледаат како сакаат
 
Член од
26 јуни 2006
Мислења
288
Поени од реакции
24
^eli^ напиша:
не се замарам,колку и да ме гледаат...
нивно право,не би им забранила да ме гледаат како сакаат



Definitivno se soglasuvam so tebe ako nemaat popametna rabota neka gledaat pa ako saka i ocite da im istecat hahahahahaha:pos2:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Neka me гледаат како сакаат јас сум си тој шо сум си и не се замарам со тоа како ме гледа некој инаку можеби сум и некој чудак:toe:
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
7
Поени од реакции
0
abe ne mozes da se zamaras sekoj pat koga te gledaat cudno,yes da treba da se zagrizis malku ali da ne bide primetno....u sekoj slucaj ja go pomisluvam vtopoto...sepak mislam deka cudnite pogledi se rezultat na zavist i sl. trakatanci:bravo:
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
konstantno koga se dvizam po ulica me buljaat luge,ali ne od niedna od navedenite pricini,tuku zs sum markantna i visoka (1.83) i ne e vozmozno coek da me promasi:)taka da odamna se naviknav na toa sekogas da bidam zabelezana
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
mary_jane напиша:
konstantno koga se dvizam po ulica me buljaat luge,ali ne od niedna od navedenite pricini,tuku zs sum markantna i visoka (1.83) i ne e vozmozno coek da me promasi:)taka da odamna se naviknav na toa sekogas da bidam zabelezana
Исти курац и на оваа страна од екранот.

Се навикнав. Не му ја мислам многу многу. Кој сака нека гледа. Па има и шо да види матер му јебем :pos2: :pos2: (ок се зезам де...)
 

Dark Angel

Unfaithfull to life...
Член од
14 јули 2006
Мислења
1.081
Поени од реакции
6
Skoro sekoas poveketo me gledaat cudno taka da... neam nekoj posbene problem so toa. :)
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
*ego speaking*

Јас сум си најсупер на цел свет и не ми е гајле дали луѓето ме гледаат зашто тој ден сум си претерано најубав или само бидејќи нешто нечини тој момент. Убав човек си е убав човек :), а најубав човек сум си јас. :) :) :)

*ego speaking*


Што да се праве? И јас гледам чудно кога некој тип со пења за бричење (да се надеваме дека е пена за бричење!) ќе прошета по улица. Човекова природа. Не можеш да избегаш од неа. :)
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
јас ќе помислам на второт ако ми се случи нешо вакво!
Али претежно така ме гледаат кога ќе работам нешо и кога ќе ми речат седни да се одмориш и да седнеш да јадеш а јас одговорам дајте ми сок и да продолжам со работава :icon_eek:
 
J

Johnny Stulic

Гостин
Се распрашувам по луѓе шо напрајв вчера ко бев камен пијан
 

PANKERKA

ANTISOCIAL BITCH
Член од
6 август 2005
Мислења
259
Поени од реакции
6
Mene koga me gledaat cudno si vikam:Kako moze da ne ja gledas naj ubavata,naj sovrsenata,naj zgodnata,naj intelegentnata licnost na planetava :):):):):):D:D:D:D:P
 

osicka

ЅвЕрЧе
Член од
12 декември 2005
Мислења
312
Поени од реакции
4
ako me gledaat cudno dodeka odam garant deka ke se sopnam :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom