Кога ве гледаат чудно

Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
Прво проверувам дали ме има покакано некое врапче,пошто секаде одам пешки, нели се е можно... и одкако ќе завршам со прегледот, ако не сум покакана некаде било да е од некој врабец или од мене самата:P , и ако сумам дека чудните погледи уште ме опкружуваат, ќе прашам ИМАШ БЕ ТИ НЕКОЈ ПРОБЛЕМ, што ме гледаш така чудно?.... Директно:нинџ: ...
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.804
Поени од реакции
3.057
ако ме зјапа некој обично јас почнувам да го зјапам се додека не му стане незгодно и не помисли дека тој има нешто чудно на него.
А ако некој ме зјапа подмолно, искривено, тогаш му викам, што кур гледаш бе ?
 
Член од
8 декември 2010
Мислења
84
Поени од реакции
16
Постојано ме гледаат чудно,незнам веројатно што имам подолга коса ама не се замарам со тоа мн мн...што сакаат нека мислат :)
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.547
Поени од реакции
5.889
Ко демек ја приметувам некој док одам пешки :pos:, секад или слушам музика или сум замислен нешто.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Кога ме гледаат чудно,наверојатно гледаат во моите свиоци и се прашуваат: Со која марка на воздушна пушка го имаат пукано овој..
-А јас па иронично ќе се насмеам демек не ги сеќавам дека ме гледаат ко "телина во шарена врата"...
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.823
Поени од реакции
2.914
Ме гледаа чудно дека сум единствен нормален,а тие што ме гледаа чудно како да избегале од Демир Хисар ;)


Sent from my iPad 3 using Tapatalk HD
 
Член од
11 јули 2012
Мислења
137
Поени од реакции
74
сум се прашала дали нешто не ми е ок со облеката или дали сум размачкана ако сум јадела нешто,ама у последно време не ме чуди кога ме гледаат чудно,сите ми се чудаци
 

Kajgana Shop

На врв Bottom