Клиничка смрт

Дискусија во форумот 'Здравје' започната од СпаЈдеР, 4 јуни 2006.

 1. rossonerka

  rossonerka too good to be true

  Член од:
  8 октомври 2007
  Мислења:
  6.081
  Допаѓања:
  880
  Боооооо врие од научници на кајганава. :tv:
  Подобро е некогаш да не напишеш ништо на одредена тема отколку да треснеш зелени.

  Многу интересна тема, али ме нервираат тие рекла казала приказни.
  Целава тема е испомешана од клиничка смрт и од болеста каталепсија.
   
  На Limena му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Сладоледџија

  Сладоледџија Ванила & Чоколадо

  Член од:
  8 декември 2009
  Мислења:
  8.157
  Допаѓања:
  3.935
  Абе каква теорија за Исус, ко прво он бил физички малтретиран тепан боден со колци со шајки о оставен 3 дена и ноќи без вода без храна на јако сонце :uvo:
   
 3. | тра | ла | ла |

  | тра | ла | ла | Viva la vida

  Член од:
  14 ноември 2010
  Мислења:
  63
  Допаѓања:
  24
  bolesta e ... KATALEPSIJA ... mozebi nekoj pogore pisa kako se vika bolesta no me mrzese se da docitam pozz
   

Сподели преку: