Кладилница (Генерална дискусија)

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.541
Поени од реакции
16.316
Во која онлајн кладилница е најдобро да се "вложуваат" пари?
 
Ф

Флеш

Гостин
Реал губи со три,Фиорентина 3+,Ливерпул,Арсенал,Манчестер Ј сите над 3+:place::place::place::place::place::place::place::place::place::place: Вечер на факинг голови и чисти фаворити:X3:
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Реал губи со три,Фиорентина 3+,Ливерпул,Арсенал,Манчестер Ј сите над 3+:place::place::place::place::place::place::place::place::place::place: Вечер на факинг голови и чисти фаворити:X3:
Цела факинг понуда ја погодив вечерва од овие позвучниве утакмици, ама јебени Челзи гг ми скина 24к со 20 денари уплата...
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Само слика е доказ.
Немам никаква потреба да постирам слика, ни јас имам некоја корист ни ти. Онака си коментирам, дали ти или некој друг ќе ми поверува или не воопшто не ме засега.
 
M

martin64

Гостин
Луѓе ајде кој игра на bet365 да ми каже дали може и како легално да ставам пари и потоа доколку фатам да ги извадам.
skrill
netteler
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.286
Поени од реакции
1.734
Луѓе ајде кој игра на bet365 да ми каже дали може и како легално да ставам пари и потоа доколку фатам да ги извадам.
skrill
netteler

Си клаваш на ВИЗА Картичка и си депонираш на скрил.После одиш депозит на бет365,а за вадење мора да одат на скрил па на трансакциска или директно на картичка.И скрилот и бет365 акаунтите мора да го имаат истиот сопственик со истите податоци.
 
M

martin64

Гостин
Си клаваш на ВИЗА Картичка и си депонираш на скрил.После одиш депозит на бет365,а за вадење мора да одат на скрил па на трансакциска или директно на картичка.И скрилот и бет365 акаунтите мора да го имаат истиот сопственик со истите податоци.
А потоа за данок како треба да плаќам ако треба, ако идам во УЈП да ми кажат или на самото вадење пари ќе ми земат данок?
 
B

Beginner

Гостин
А потоа за данок како треба да плаќам ако треба, ако идам во УЈП да ми кажат или на самото вадење пари ќе ми земат данок?
Кој црн данок бе па самото играње на странските кладилници не е дозволено па и ти самиот ке одиш во Ујп за данок да си пријавиш бе еј па играј на 2вин ако толку сакаш да плаќаш данок. Стварно не а мислите.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.286
Поени од реакции
1.734
Кој црн данок бе па самото играње на странските кладилници не е дозволено па и ти самиот ке одиш во Ујп за данок да си пријавиш бе еј па играј на 2вин ако толку сакаш да плаќаш данок. Стварно не а мислите.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Кој глупак си ти еј бравос.Па зошто се користи Скрил бе мангуп?За да не се клават директно на кладилница парите и така немаш проблеми
 

Kajgana Shop

На врв Bottom