Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Пуштете по некој тенис бе,квалификацииве да ги рокнеме дур има многу . тврдава подлога не ја пратам многу кој како игра ./...
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.170
Поени од реакции
107.685
Пуштете по некој тенис бе,квалификацииве да ги рокнеме дур има многу . тврдава подлога не ја пратам многу кој како игра ./...
Ја мислам дека Козлов може многу лесно до победа денес, Андреози е тежок деген и не игра добро на брзите подлоги.
Од зицерите Мартич, Бондаренко, Конта, Ѕверев, Басилашвили.
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
5.432
Поени од реакции
5.555
Од мене Кузњецов, Торо Флор, Менендез, Додиг, Чориќ, Кругер.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
za Medvescak 1 so mislis?
Незнам Амур земаа солиден голман од Тапара најдобар во финска лига за лани имаа и некој други трансфери Медведиве се посилни од лани јас се залетав да ги пишам али иам некое гадно претчуство за таа утакмица[DOUBLEPOST=1440589315][/DOUBLEPOST]Ке го пробам и ова ептен ме влечит
Трактор - Автомобилист 2 3,20
 
Последно уредено:
Член од
4 март 2014
Мислења
137
Поени од реакции
52
Ima nekoj problem so ovie karticive od sportlife koga i da probam nesto na nivnata strana so karticata da proveram tiket ili da igram vo toa tipster klubot mi ja traze broj od karticata go vnesuvam i mi vika deka ne e tocen da go napisam povtorno ???
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Ima nekoj problem so ovie karticive od sportlife koga i da probam nesto na nivnata strana so karticata da proveram tiket ili da igram vo toa tipster klubot mi ja traze broj od karticata go vnesuvam i mi vika deka ne e tocen da go napisam povtorno ???
најави се горе со корисничко име и лозинка, после си резервираш тикет и даваш само картичка и ти го уплаќаат незнам зошто ти треба број од картица
 
Член од
10 април 2015
Мислења
40
Поени од реакции
14
Ima nekoj problem so ovie karticive od sportlife koga i da probam nesto na nivnata strana so karticata da proveram tiket ili da igram vo toa tipster klubot mi ja traze broj od karticata go vnesuvam i mi vika deka ne e tocen da go napisam povtorno ???
Кoгa си лoгирaн, ти дaвa твoјa стрaницa, кликни нa неискoристени вaучери, ти oтвoрa нoви мени сo уплaтени тикети, кликни нa резервирaн или нoв тикет и тукa ќе јa видиш уплaтaтa и тикетoт штo си гo изигрaл нa кaртицa.

Sent from my LG-D390n using Tapatalk
 
Член од
8 март 2013
Мислења
12
Поени од реакции
5
Ima nekoj problem so ovie karticive od sportlife koga i da probam nesto na nivnata strana so karticata da proveram tiket ili da igram vo toa tipster klubot mi ja traze broj od karticata go vnesuvam i mi vika deka ne e tocen da go napisam povtorno ???
Јави се во спорт лајф они ќе ти дадат корисничко име и пасс ти сигурно сам си ги креирал а треба они да ти дадат.
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Некој што е повеќе по тенисот да ми даде мислење за Џонсон што го тепаше Цонга вчера со Лу, за 1 1,65.

@Stefan-kobe
 

Kajgana Shop

На врв Bottom