Кладилница (Генерална дискусија)

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.046
Поени од реакции
36.475
Планирам да ставам 1000 евра на Франција шампион, 4.50 квота. Или да ги комбинирам Франција финале и шампион на 2 тикети по 500.

Што мислите има ли некој шо може да замрси сметки? Според кладилниците Англија е фаворит.:cautious:
 
Член од
4 октомври 2019
Мислења
487
Поени од реакции
875
Планирам да ставам 1000 евра на Франција шампион, 4.50 квота. Или да ги комбинирам Франција финале и шампион на 2 тикети по 500.

Што мислите има ли некој шо може да замрси сметки? Според кладилниците Англија е фаворит.:cautious:
Pogore sto e stavet tiketot so trojna titula na Leverkuzen, e od tip sto e vo najak privaten forum za kkadionici plus go ima Olympiqkos da pobedi conferencija so 70 kvota rece deka ke mi go pokaze listot... go prasav bas za evropsko, po sto oni ograat samo na dolg rok tiketi, rece poarno e da se zeme nekoj faborit od vtor plan za ako stabis golema suma da mozes da zemes nekoj cash out, kako Argenitna posle porazot od S. Arabija od 6 kvotata otide na 11... 4 e nekako malo plus Anglicanite se prokolnati... Francija drzi voda kolku tolku
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.046
Поени од реакции
36.475
Pogore sto e stavet tiketot so trojna titula na Leverkuzen, e od tip sto e vo najak privaten forum za kkadionici plus go ima Olympiqkos da pobedi conferencija so 70 kvota rece deka ke mi go pokaze listot... go prasav bas za evropsko, po sto oni ograat samo na dolg rok tiketi, rece poarno e da se zeme nekoj faborit od vtor plan za ako stabis golema suma da mozes da zemes nekoj cash out, kako Argenitna posle porazot od S. Arabija od 6 kvotata otide na 11... 4 e nekako malo plus Anglicanite se prokolnati... Francija drzi voda kolku tolku
Ја имам погодено Германија 2014 за 7000 ден земав околу 40 и нешто. Ја погодив и Аргентина пред година ипол, ја имав уплатено за 200 евра на 8 коеф.

Претходното европско имав уплатено пак на Франција, али некаде во нокаут фазата покрив и на Италија. Бев ќар нешто ситно со освојувањето на Италија.

Не гледам моментално конкуренција на Франција, али турнирот е конструиран да отпаднеш со лоши 15 минути на терен. Сепак мислам вреди да се одигра, само ќе размислам како на кој начин ол ин на шампион, или пола влог само до финале да стигне колку да покрие уплата. За шампион е 4.50, да игра финале е 2.50.
 
Член од
24 септември 2023
Мислења
913
Поени од реакции
1.379
Pogore sto e stavet tiketot so trojna titula na Leverkuzen, e od tip sto e vo najak privaten forum za kkadionici plus go ima Olympiqkos da pobedi conferencija so 70 kvota rece deka ke mi go pokaze listot... go prasav bas za evropsko, po sto oni ograat samo na dolg rok tiketi, rece poarno e da se zeme nekoj faborit od vtor plan za ako stabis golema suma da mozes da zemes nekoj cash out, kako Argenitna posle porazot od S. Arabija od 6 kvotata otide na 11... 4 e nekako malo plus Anglicanite se prokolnati... Francija drzi voda kolku tolku
Jas sum clen vo mnogu jaka privatna germanska grupa na telegram, likovi vakvi kako mene koi igraat jako, ima i nekoi koi igraat i pojako od mene.
Tiketot sto go imas postirano so Leverkusen trojna titula odamna go imam videno vo grupata...
Vo grupata ima eden decko Fabio od Berlin, toj e najjak, ispod 1000 evra ne stava na tiket.
Ocigldno mnogu bogat decko, eden rucek plakja po 500+ evra.
 
Член од
11 мај 2024
Мислења
24
Поени од реакции
95
Jas sum clen vo mnogu jaka privatna germanska grupa na telegram, likovi vakvi kako mene koi igraat jako, ima i nekoi koi igraat i pojako od mene.
Tiketot sto go imas postirano so Leverkusen trojna titula odamna go imam videno vo grupata...
Vo grupata ima eden decko Fabio od Berlin, toj e najjak, ispod 1000 evra ne stava na tiket.
Ocigldno mnogu bogat decko, eden rucek plakja po 500+ evra.
Навистина многу јака група, за курчење и губење пари.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom