Кладилница (Генерална дискусија)

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.720
Поени од реакции
2.478
Шварцман во живо 2.75.
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.720
Поени од реакции
2.478
Во живо. Околу 5 е моментално.
 
Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.206
Imam skripta i sajt za tipuvanje/natprevaruvanje sve sredeno, vaka izgleda poglednete http://yutipster.com/
Razmisluvam da se sobereme nekolku clenovi od forumov i da igrame za zabava, ke ima i nagradi jas ke bidam sponzor.
Najprvo poglednete go sajtot i kako funkcionira i kazete mislenja i predlozi, dali ima zainteresirani ?
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.514
Поени од реакции
4.309
Imam skripta i sajt za tipuvanje/natprevaruvanje sve sredeno, vaka izgleda poglednete http://yutipster.com/
Razmisluvam da se sobereme nekolku clenovi od forumov i da igrame za zabava, ke ima i nagradi jas ke bidam sponzor.
Najprvo poglednete go sajtot i kako funkcionira i kazete mislenja i predlozi, dali ima zainteresirani ?
Се е океј, ама ова од септември/октомври да се направи сега баш се заврши нема да има ништо за играње,освен тениси
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.096
Поени од реакции
8.871
Imam skripta i sajt za tipuvanje/natprevaruvanje sve sredeno, vaka izgleda poglednete http://yutipster.com/
Razmisluvam da se sobereme nekolku clenovi od forumov i da igrame za zabava, ke ima i nagradi jas ke bidam sponzor.
Najprvo poglednete go sajtot i kako funkcionira i kazete mislenja i predlozi, dali ima zainteresirani ?
neznam kolku e tesko da se postavat, ama mene epten shema mi bea sajtovi/blogovi koi imaat chat i hrt teletext,
da se pratat rezultati stara shema, kako vo klagjata na vremeto :D

inaku dobra ideja, i dobro izgleda kako za pocetok.
 
Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.206
Moze da vmetneme chat, teletext, skopsko radio i se sto sakate ne e problem, razmisluvam da napravime makedonska verzija i nov sajt na primer kajgana da se vika, samo ke treba vreme i rabota za seto toa da se napravi da bide dobro.
Bitno skriptata ja imame, i drugar koj se razbira od seto toa i ke ni gi azurira rezultatite i se shto treba.
Moze da sredime se i da startuvame od Juli mesec.
Ke treba da platam 100-200 evra za da ni napravi full makedonska verzija.
Автоматски споено мислење:

Eve ja ligata i na drug domen i angliski jazik, spremna e da startuvame odma.
Samo rabotata e sto jas sakam makedonska verzija, se da bide na makedonski.
 
Последно уредено:

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.896
Поени од реакции
9.491
Kazete dali sakate da startuvame od zadutre eden proben mesec na angliskata verzija, se e spremno za start.
Vo megjuvreme ke organiziram da se napravi makedonska verzija...
Аут сум од кладењево скоро година иначе би се придружил едноставно немам ни време ни интерес последно време за кладилница. Ако се променит во скоро нешто сметај на мене
 
Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.206
Аут сум од кладењево скоро година иначе би се придружил едноставно немам ни време ни интерес последно време за кладилница. Ако се променит во скоро нешто сметај на мене
Moze da se igra samo 1 tip dnevno.
Vlogot sam go odreduvas stavas kolku sakas.
Sekoj igrac na pocetok od mesecot dobiva 1000 krediti za igra.
Se racuna najgolemiot koeficient vo momentot na postavuvanje od flashscore.
Odprilika toa se glavnite pravila, moze da dodavame i odzemame pravila kako shto ni odgovara, samo kazete predlozi i mislenja.
Ako ima dovolno zainteresirani da startuvame proben mesec od zadutre, nagrada za prvo mesto ke bide 50€.
Vo idnina moze i igracite da vlozuvaat simbolicno ucestvo 10-20 evra, za da se igra poseriozno i da imame ubav nagraden fond koj ke dostignuva 200-300 evra.
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.514
Поени од реакции
4.309
Дали екипа форум коцкари е спремна на кафана некој ден,да договориме ако се пријават повеќе луѓе.Јас ќе ја частам кафаната вие афтерот :) ,знам дека има од различни градови најдобро е во Скопје....кој е за нека се изјасни:vrtioci:
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.055
Поени од реакции
11.020
Тие што следите повеќе тенис, што мислење имате за мечот Азаренка-Андреску?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom