Кладилница (Генерална дискусија)

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.480
Поени од реакции
9.032
Неможе да се сретнат во финале ,највеќе во полуфинале
Штета а ќе ми беше мило ако играат у финале ако не за друго ќе се изнагледавме убав фудбал за око и многу голови.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.035
Поени од реакции
6.633
ин плеј хрватска-белгија 2.5 + жолти второ полувреме 2.15 квота

белгија ќе мора да се отвори и направи бркотница на теренот во второ полувреме, мора да даде а ме смее да прими гол, од двете страни мора да се запри примање гол бескомпромисно

прво полувреме се изигра ферски, се надевам на интересно второ полувреме
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.035
Поени од реакции
28.675
Вечерен дабл хокеј и нба

Филаделфија - Тампа Беј 2
Далас - Детроит 1 или 1 со хендикеп

Тампа е подобар тим од Фила и би требало да бидат подобри во овој дуел, а Детроит без Канингам не гледам како ќе играат во напаѓачкиот дел плус на тоа Далас играат добра одбрана.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.897
Поени од реакции
9.494
Вечерен дабл хокеј и нба

Филаделфија - Тампа Беј 2
Далас - Детроит 1 или 1 со хендикеп

Тампа е подобар тим од Фила и би требало да бидат подобри во овој дуел, а Детроит без Канингам не гледам како ќе играат во напаѓачкиот дел плус на тоа Далас играат добра одбрана.
Да не ти мувлам ама НХЛ за 1,75 и тоа победа на гостин е лош избор. Све испод 2,00 коеф таму е неисплатливо на тој маркет.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.035
Поени од реакции
28.675
Да не ти мувлам ама НХЛ за 1,75 и тоа победа на гостин е лош избор. Све испод 2,00 коеф таму е неисплатливо на тој маркет.
Ете Тампа си влезе лесно а Далас надскокани за 22 скока повеќе и ништо, идеме понатаму
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.861
Поени од реакции
34.902
Последните 2 кола вешто го избегнувам Дурант, а пуцам на братот Ирвинг. Комбинација со Јанис, Ирвинг и победа на Бруклин, газење 3 кола по ред.:oleee:
 
Член од
22 ноември 2022
Мислења
170
Поени од реакции
506
Штета а ќе ми беше мило ако играат у финале ако не за друго ќе се изнагледавме убав фудбал за око и многу голови.
Да не гледаш ти неккои снимки од пред 20 години наместо преноси од ова светско?
 
Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.206
Tocno 7 dena kako nemam uplateno bukvalno nisto.
Posledno pred 7 dena kanter strajk faze 2:0 me padna za 6000 evra dobivka, na tiket so uplata 300 evra imav 5 utakmici site vlegoa osven faze...
Tuka se razocarav izgubiv volja za igra, se nadevam miruvanjeto ke trae shto podolgo.
Автоматски споено мислење:

Последните 2 кола вешто го избегнувам Дурант, а пуцам на братот Ирвинг. Комбинација со Јанис, Ирвинг и победа на Бруклин, газење 3 кола по ред.:oleee:
Rekov jas Antetokoumpo kreva forma ocigledno bese.
Vo nareden period Embid kreva forma 10000%
 
Последно уредено:
Член од
7 февруари 2021
Мислења
203
Поени од реакции
612
Направив профил на сајтот од Златна Копачка ама нема опција за депозит за играње онлајн (знам имаше едно време во карантините па го укинаа), дали може на шалтер в кладилница да си ставам пари на профилот и после да играм онлајн?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom