Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
26 септември 2012
Мислења
8.049
Поени од реакции
6.657
Пари на Вердаско не би ставил ни против мене да игра да знам дека треба да изгубам
шо можеш уште да очекуваш од коњ потрошен, типот му е демек басилашвили дека е излезен на прошетка од проблемите

али со тој сервис и форхенд не можеш да знаеш ако е за игра ќе има шамарање во еден правец
Автоматски споено мислење:

Вердаско 2.20.
или ја местат или викајте брза помош за вердаско
 
Последно уредено:

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Amerika pobeda so osnovniot hendikep -30.5 1.90
Cetvrt finale, voz ke gi zgazi na srbinkite.
Uplatete si porano do pocetok na utakmicata hendikepot ke porasne za 2-3 poeni.
Celo prvenstvo taka na amerikankite do pocetok na utakmicata hendikepot se kreva za 2-3 poeni zatoa sto se teshki favoriti i igraat vo najak vozmozen sostav i vo najaka vozmozna forma.
Ne se do tolku otepani srbinkite no nema kaj da pretaat protiv shampionkite od WNBA.
Ocekuvam 40+ razlika
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Se znae koj e capo ovde taka da ne mu ja mislete mnogu.
Извини друже, отсега ќе идам на Фемина да се фалам дека сум најдобар типстер на планетата Земја. Се надевам дека во меѓувреме може тука да важам барем за втор најдобар типстер во светот.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Извини друже, отсега ќе идам на Фемина да се фалам дека сум најдобар типстер на планетата Земја. Се надевам дека во меѓувреме може тука да важам барем за втор најдобар типстер во светот.
Ne mi se izvinuvaj i fali se slobodno.
Humoristicen mi e komentarot.
Spored mene i vistinit, no ne sum jas tuka za da glumam bog.
Milo ke mi bide ako vidam nekoj da dava dobri tipovi, za da prepishuvam.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Se zaljubiv vo Kelsi Plam :backa: srce milo preslatka e i plus najaka kosarkarka vo svetot.
Slucajno guglav i gledam pred 3-4 godini vo vrska bila so mrsulot Dangelo Russel, se zacudiv kako moze da se ebe so takov grd lik.
Dobro ne e grd ama kajj e ovoj za da go ebe ova malo slatko srcule... Izgleda ima kurishte do kolena a ova srceto bash toa najmnogu saka.
 
B

BigMac

Гостин
 
Член од
10 јануари 2022
Мислења
23
Поени од реакции
22
Kiel PH1 1.5 (2.00)
Barcelona PH1 4.5 (1.80)
Virtus Bologna 2 (1.45)
Maccabi Tel Aviv 1 (1.45)
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.911
Поени од реакции
9.517
Планирам да се активирам за скоро така да полека со коментарите кој што е :ROFLMAO:. Шала настрана пратам малце форумов последно Браво шо ја размрдавте во позитивен и правилен правец темава :ајнапиво:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom