Кладилница (Генерална дискусија)

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Арсенал ГГ
Бостон Хокеј Х2
5к.
E ova e vekje razumno kladenje :aplauz:
Автоматски споено мислење:

Singl na denot

Srbija W - Polska W 1 (1,90)

Od svetskovo rakomet, prva tekma im e i na dvete, spored mene vredi koef, ne znam dali srbinkite imaat povredeni ili ne znam sto se desava ali se pokvalitetni od poljakinkite.. Ne znam kako poljakinive se najdoa tuka, koga vo kvalifikaciite za svetsko igraa bas protiv srbija, srbinkite togas gi razvalija doma so 15 razlika, u goeti izgubija 3.. Smetam deka se pokvalitetni i ocekuvav negde 1,60 koef da bide.. Sekako ne e tekmava za all in, tuku so doza na rezerviranost jer se zeni..
 
Последно уредено:
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.053
Поени од реакции
6.658
бешикташ Т2 2+1.80 квата тука би одел на поголем влог, бешикташ го има најдобриот состав во лигата, но играњето во домашното првенсто и во европа некако не ја погодија ротацијата, денес е ден едноставно маст вин ситуација без штедење како би задржале шанси за во ЛШ.............може да се уплати и после 15та минута ИН ЛАЈВ како би коефициентот имал поголемо валуе
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Автоматски споено мислење:

Singl na denot

Srbija W - Polska W 1 (1,90)

Od svetskovo rakomet, prva tekma im e i na dvete, spored mene vredi koef, ne znam dali srbinkite imaat povredeni ili ne znam sto se desava ali se pokvalitetni od poljakinkite.. Ne znam kako poljakinive se najdoa tuka, koga vo kvalifikaciite za svetsko igraa bas protiv srbija, srbinkite togas gi razvalija doma so 15 razlika, u goeti izgubija 3.. Smetam deka se pokvalitetni i ocekuvav negde 1,60 koef da bide.. Sekako ne e tekmava za all in, tuku so doza na rezerviranost jer se zeni..
[/QUOTE]
Edno fala da recevte barem :D
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Ingram 23.5+
Na poslednite 3 utakmici ja prefrla granicava, zhezok e treba da odi plus.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom